Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

isaw extreme x drift ghost-s x hero3+black x ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Redmine

Redmine

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Wadowice
  • Kamera: Hero 3 White / DRIFT GHOST-S
  • Karta pamięci: 16GB

Witajcie, 
Przeszperałem internety, i chyba niepotrzebnie bo z jednej propozycji na kamerkę zrobiło mi się tysiące.
Po sprzedaniu swojej GoPro hero 3 white, miałem w planie kupić hero 3+black , ale "odkryłem", że istnieje nie tylko "gołpro", ale też dziesiątki wartych uwagi sprzętów.
W hero white nie podobały mi się kolory nagrywania w warunkach mleka (białe, zachmurzone niebo). 
Mój budżet jaki chce przeznaczyć na POV'a to ok. 1500zł , najlepiej gdyby był to koszt ostateczny - mam na myśli to, że po wydaniu 1500zł na kamerę będę musiał wydać kolejne 200zł na ładowarkę sieciową, której nie ma w zestawie.
Kamera będzie mi towarzyszyć:
-na stoku narciarskim
-na motocklu

-w samochodzie jako :rejestrator trasy: (do tego chyba najbardziej nada się drift ghost?)
i okazyjnie podczas wakacji w wodzie 
Doradźcie coś sensownego, bo człowiek się gubi i zatraca we wszystkich testach i filmikach porównawczych.

P.S 
Przypomniał mi się jeszcze jeden typ, a mianowicie ISAW EXTREME z matrycą sony exmor, 
Dobrze skurczybyk nagrywa w słabym świetle!


Dzięki za ew. uwagi i porady.


Dominguez800x200.jpg


#2

adrianpop16

adrianpop16

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 375 postów
  • Miejscowość:Bystrzyca Kłodzka
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB

Hmmm... Ten Isaw bardzo ładnie się prezentuje ( czyżby następny konkurent dla GoPro i Drifta?? ). Widziałem go za 1299 zł więc jeszcze zostanie na piwo ;) .


beznazwy-1q8y6q.jpg

Mój sprzęt:
| Laptop Y580 - i7 3610QM / GTX 660M / Matryca HD / 1000 GB HDD 5400 rpm / 4 GB ram / Windows 7 Home Premium 64-bit
| Smartfon - Xperia U


#3

Redmine

Redmine

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Wadowice
  • Kamera: Hero 3 White / DRIFT GHOST-S
  • Karta pamięci: 16GB

Hmmm... Ten Isaw bardzo ładnie się prezentuje ( czyżby następny konkurent dla GoPro i Drifta?? ). Widziałem go za 1299 zł więc jeszcze zostanie na piwo ;) .

Tutaj test porównujący z Hero 3, który mnie baaardzo zachęcił :)


Dominguez800x200.jpg


#4

adrianpop16

adrianpop16

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 375 postów
  • Miejscowość:Bystrzyca Kłodzka
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB

Oooo :shock: . Niezła różnic jest ale korzyść której kamerki to nie wiem :D .

 

PS. Skąd jesteś ( miasto )??


beznazwy-1q8y6q.jpg

Mój sprzęt:
| Laptop Y580 - i7 3610QM / GTX 660M / Matryca HD / 1000 GB HDD 5400 rpm / 4 GB ram / Windows 7 Home Premium 64-bit
| Smartfon - Xperia U


#5

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 4171 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)


Przytoczę powyższą dyskusję! Przeczytajcie uważnie i zwróćcie uwagę na istotna kwestię o której wspomniał jeden użytkownik. Ale Isaw to to samo co niemiecka Actionpro x7 czy jakoś tak ? Poprawcie mnie jak dokładnie nazywa się ta kamerka. Która wygląda fajnie ale kilku użytkowników wzięło ją na dokładne testy jako alternatywę dla GP itp i wcale nie wypadła tak dobrze. Ale prawda jest też taka że nikt u nas na forum jej chyba nie miał i nie wiemy jak to jest. Generalnie Isaw powstaje na wspólnej platformie i i ja mogę stworzyć sobie swoją wersję :P z inną nazwą.

Co do tego co wybrać nie mam pojęcia! Sam bym chyba brał Drift'a.


Wrzuciłem porównanie GP3 z Isaw! I chyba wszystko jasne :)

Luknijcie temat :)

http://kamerypov.pl/...ge-2#entry12328

#6

Redmine

Redmine

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Wadowice
  • Kamera: Hero 3 White / DRIFT GHOST-S
  • Karta pamięci: 16GB

Oooo :shock: . Niezła różnic jest ale korzyść której kamerki to nie wiem :D .

 

PS. Skąd jesteś ( miasto )??

Wadowice.

 



Przytoczę powyższą dyskusję! Przeczytajcie uważnie i zwróćcie uwagę na istotna kwestię o której wspomniał jeden użytkownik. Ale Isaw to to samo co niemiecka Actionpro x7 czy jakoś tak ? Poprawcie mnie jak dokładnie nazywa się ta kamerka. Która wygląda fajnie ale kilku użytkowników wzięło ją na dokładne testy jako alternatywę dla GP itp i wcale nie wypadła tak dobrze. Ale prawda jest też taka że nikt u nas na forum jej chyba nie miał i nie wiemy jak to jest. Generalnie Isaw powstaje na wspólnej platformie i i ja mogę stworzyć sobie swoją wersję :P z inną nazwą.

Co do tego co wybrać nie mam pojęcia! Sam bym chyba brał Drift'a.


Wrzuciłem porównanie GP3 z Isaw! I chyba wszystko jasne :)

Luknijcie temat :)

http://kamerypov.pl/...ge-2#entry12328

Oglądając filmiki porównawcze ISAWA z GOPRO odnosiłem wrażenie, że po stronie isawa coś było grzebane, retuszowane. Dodatkowo film dodany przez samą firmę isaw także to mówi chyba samo przez sie.  Coraz bardziej jestem skłonny ku DRIFT'owi, a fakt że to dobry towar na rejestrator trasy w samochodzie tylko przybliża mnie do czynu jakim jest opcja dodaj do koszyka :D
Jest ktoś na forum posiadający DRIFTA?


Dominguez800x200.jpg



Wróć do Co kupić ? · Następny nieczytany temat →