Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

GoPro studio - problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

enforces

enforces

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Kalisz
  • Kamera: GoPro Hero3+ Black
  • Karta pamięci: brak
Hej. Mam problem z GoPro Studio. Wszystko cacy dopóki nie chce wyeksportować pliku. Export zatrzymuje się na 0% i ani drgnie. Miał ktoś podobny problem? Zainstalowałem GoProCineFormDecoders-1.2.0.127 ale to nic nie dało.



Dobra już sobie poradziłem. Problem występuje podobno na windows 8.1. Gdyby ktoś miał podobny problem z zatrzymującym się exportem to należy w ustawieniach exportu wybrać opcję custom i ustawić plik exportu na .mov. Problemy powodują zdefiniowane patterny exportu np. Youtube ,vimeo itd.

#2

leszeg

leszeg

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 180 postów
  • Miejscowość:Sandomierz
  • Kamera: Gopro hero 3+ black
  • Karta pamięci: 32 GB SanDisk i 32 Gb Kingston

ja mam inny problem. Konwertowanie pliku w Gopro Studio gotuje mi laptopa i gasi. Wskaznia kompa to 1,5 Ramu i 80-99 % uzcia procesora Lapek sie gryeje i gađnie. Lapek to Dell alu 4 ram i7 procek. Co jest grane ,cyz u was tey tak ten program obciza procesor.



#3

ruti

ruti

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 325 postów
  • Miejscowość:Stalowa Wola
  • Kamera: GoPro Hero 3 Black
  • Karta pamięci: 64

ja mam inny problem. Konwertowanie pliku w Gopro Studio gotuje mi laptopa i gasi. Wskaznia kompa to 1,5 Ramu i 80-99 % uzcia procesora Lapek sie gryeje i gađnie. Lapek to Dell alu 4 ram i7 procek. Co jest grane ,cyz u was tey tak ten program obciza procesor.

zawsze taki program obciaza, ile miesiecy ma laptop? czysciles wentylator? ja na stacjonarce mam 60/65 C inny procek oczywiscie bo mam IC 2 duo 6850 2x3ghz

zawsze jak cos obrabiam wlaczam chlodzenie w obudowie na maxa, aktualnie w jednostce mam 25 stopni a procek ma 64

 

p.s stw pozdrawiam sandomierz :D


"Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem" [Marco Pantani]

#4

Masło

Masło

    Newbie

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera: GoPro Hero 3+ BE
  • Karta pamięci: Sandisk 32
Ja po dzisiejszej aktualizacji GoPro Studio mam problem, przy obrabianiu i laczeniu filmow predzej czy pozniej program sie wiesza. Szukam gdzies poprzednich wersji ale nie moge znalezc :/ teraz co chwile musze zapisywac projekt i po max 5min wylaczac przez menadzer zadan


Wysłane z mojego iPhone przez

#5

ST43

ST43

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 58 postów

    Rozwiązałeś problem ?

    Ja od 3 nocy składam filmik. Co 3-5 operacji w programie jest "brak odpowiedzi". Ctrl+s mam już jakby wytarty... Osiwieć można !


    1986 pierwsza lustrzanka

             1999 pierwsza cyfrówka

                      2000 pierwsze statyczne 3D

                               2007 pierwsza lustrzanka cyfrowa

                                        2007 pierwsze akcesoria foto-video

                                                 2009 pierwsze dynamiczne 3D

                                                          2013 pierwsze trzecie GoPro

                                                                   2014 pierwsze 3D z powietrza

                                                                            2015 drugie trzecie GoPro

     

     

     


    #6

    Sebastian

    Sebastian

      Wyjadacz

    • Moderator
    • PipPipPip
    • 1316 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera: 3BE/3BE+
    • Karta pamięci: 16/32/64
    Nie rozwiążemy tak żadnego problemu. Jeśli nie pojawia ci się komunikat błędu i program po prostu wyłącza się, proszę wejdź w zdarzenia systemu a później log aplikacji. Pojawi się lista komunikatów, ten czerwony to błąd który da informacje co się dokładnie stało ze program się wyłączył. Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

    Pozdrawiam

    Sebastian

    MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


    #7

    geodesy

    geodesy

      Newbie

    • Użytkownik
    • 1 postów
    • Miejscowość:Sieradz
    • Kamera: GoPro 4 silver
    • Karta pamięci: Sandisk 32GB

    Załączony plik  gopro zrzut.jpg   92,2 KB   0 Ilość pobrańCześć.

    Jestem tu nowy. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

    Używam kamery Gopro 4 i programu Gopro Studio (najnowsza wersja ściągnięta ze strony Gopro)

    Montuje filmy kilku, czasami kilkunastominutowe z nagranego materiału. Wrzucam do programu kilkanaście nagranych klipów (10-50 sekund każdy). Wycinam z każdego kilka sekwencji (zwykle 2-5 sekund).

    Od samego początku mam problem z programem Gopro Studio. Program zawiesza się w trakcie montażu, odtwarzania próbnego, przesuwania klipów na osi czasu itp.

    Co może być problemem? Laptop którego używam to nowe Lenovo, i5, RAM 8GB, karta graficzna Radeon. Na innym laptopie miałem zresztą ten sam problem.

    Załączam zrzut z podglądu zdarzeń z którego nic nie rozumie.