Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Najnowsze oprogramowanie do GHOST-S już za chwilę!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#1

Drift Innovation

Drift Innovation

    Specjalista

  • Konto oficjalne
  • Pip
  • 294 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: DRIFT GHOST 4K
  • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

Koleżanki i koledzy, posiadacze i zainteresowani zakupem wspaniałych kamer GHOST-S 8-)  - dziś bądź najpóźniej w poniedziałek otrzymamy do naszej dyspozycji najnowszy firmware 0.2.9.0!

Firmware ma wyeliminować efekt zawieszania się jednocześnie poprawiając jeszcze jakość obrazu. Zobaczymy już wkrótce :)


- ciekawa alternatywa - sprawdź!

 

- oficjalny FB - zapraszamy!


#2

maxtip

maxtip

    Newbie

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: brak
  • Karta pamięci: brak

... posiadacze wspaniałych kamer GHOST-S 8-)  - dziś bądź najpóźniej w poniedziałek...

 

Myślę, że... "nieposiadacze" wspaniałych kamer GHOST-S 8-) będą również zainteresowani. Pozdrawiam i czekam na pierwsze komentarze... a w międzyczasie idę pogrzebać w sakiewce...



#3

Drift Innovation

Drift Innovation

    Specjalista

  • Konto oficjalne
  • Pip
  • 294 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: DRIFT GHOST 4K
  • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

Racja - nasz błąd :)

Swoją drogą - testowaliśmy już wstępnie nowe oprogramowanie w różnych trybach - zawieszeń póki co brak! :)


- ciekawa alternatywa - sprawdź!

 

- oficjalny FB - zapraszamy!


#4

PanRobotka

PanRobotka

    Newbie

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Drift Ghost-S
  • Karta pamięci: 32GB

Już jest:

 

To puszczamy apdejcik i miejmy nadzieję, ze nic nie wybuchnie ;-)



#5

Bandi

Bandi

    Newbie

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • Miejscowość:Wodzisław Śląski
  • Kamera: Drift Ghost - S
  • Karta pamięci: ScanDisc 32GB

Soft już wgrany jutro coś nagram na próbę ale po krótkim teście kamerki po aktualizacji tak jakby kamerka lepiej nagrywała przy gorszym oświetleniu, dodam że ja nie miałem żadnych z wiech itp. u mnie mocno przy gorszym oświetleniu obraz robił się ziarnisty ale przy normalnym świetle było dobrze, wiadomo to nie jest kamera do filmów nocnych, ale na stoku też się kręci wieczorem przy sztucznym oświetleniu, jutro sprawdzę przy świetle dziennym jaka nastąpiła poprawa. Na razie nie jest źle tak dokładnie to ją przetestuję na nartach.



#6

ayu

ayu

    Newbie

  • Użytkownik
  • 48 postów
    Ja też już wgrałem i ... na dzień dobry kamerka się zawiesiła. Później już nie zaobserwowałem takich zjawisk. Mam wiec nadzieję że już będzie ok. Teraz czekam jeszcze na nową apkę na andka.

    z telefonu



    #7

    Bartq

    Bartq

      Administrator

    • Admin
    • 544 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: GoPro Hero 4 Black
    • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

    Ja też już wgrałem i ... na dzień dobry kamerka się zawiesiła. Później już nie zaobserwowałem takich zjawisk. Mam wiec nadzieję że już będzie ok. Teraz czekam jeszcze na nową apkę na andka.

    z telefonu

    U mnie było to samo, więc to chyba normalne : ].

    Jedną rzecz zauważyłem, która może nie przeszkadza w użytkowaniu, ale cóż, zwracam uwagę na detale :P. Przy każdym przejściu do podmenu lub cofnięciu, na ułamek sekundy włącza się podgląd kamery. Chyba tego nie było przed wgraniem update'u : ].


    FORUM | |    |

     


    #8

    Drift Innovation

    Drift Innovation

      Specjalista

    • Konto oficjalne
    • Pip
    • 294 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: DRIFT GHOST 4K
    • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

    Kamera po upgradzie ma prawo do restartu i jest to normalny objaw :)


    - ciekawa alternatywa - sprawdź!

     

    - oficjalny FB - zapraszamy!


    #9

    sław44

    sław44

      Newbie

    • Użytkownik
    • 2 postów
    • Miejscowość:Międzychód
    • Kamera: sony,panasonic
    • Karta pamięci: sandisk32GB(10)

    A ja mam problem z wgraniem nowego softu czy wgrywamy go bezpośrednio do kamerki czy na kartę.



    #10

    Fiveo

    Fiveo

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 51 postów
    • Miejscowość:Limanowa
    • Kamera: GHOST-S
    • Karta pamięci: SAMSUNG PRO 64GB microSDXC

    Rozpakowany plik, wgrywamy na kartę. Po ponownym uruchomieniu kamerka zacznie aktualizację :)


     


    #11

    Bandi

    Bandi

      Newbie

    • Użytkownik
    • 15 postów
    • Miejscowość:Wodzisław Śląski
    • Kamera: Drift Ghost - S
    • Karta pamięci: ScanDisc 32GB

    Witam dzisiaj zaliczyłem drugą z wiechę, a odbyła się ona przy próbie odtworzenia wcześniej nagranego materiału po naciśnięciu menu i przejściu na ikonę kamery "klatka stop" już nic nie szło zrobić pomogło wyjęcie baterii. Wtedy wróciło wszystko do normy. A pierwsza oczywiście była po wgraniu nowego softu  i tak zwanym restarcie urządzenia? A i jeszcze jedno nie wiem czy to tylko w moim egzemplarzu ale zapewne tylko w moim wyleciał mi dekielek z śruby mocującej pokrywę zabezpieczającą tą z otworami na USB i mikrofon i uleciała mi gumka zabezpieczenia USB, dodam że na razie obchodzę się z nią jak z jajkiem bo po raz pierwszy mam taki sprzęt i nie wiem co mogę a czego nie mogę? ale trzeba uważać. Zona zażartowała co z niej zostanie po wypadzie na nart w góry? Ale jestem twardy i myślę że się spisze na medal tak jak powinna kamera sportowa na pewno nie będę jej oszczędzał albo przeżyje albo padnie.

    Załączone pliki

    • Załączony plik  20131228_105316.jpg   67,21 KB   13 Ilość pobrań


    #12

    JacuCK

    JacuCK

      Newbie

    • Użytkownik
    • 7 postów
    • Miejscowość:Kielce
    • Kamera: szukam
    • Karta pamięci: szukam również

    A i jeszcze jedno nie wiem czy to tylko w moim egzemplarzu ale zapewne tylko w moim wyleciał mi dekielek z śruby mocującej pokrywę zabezpieczającą tą z otworami na USB


    Witam
    No właśnie ja od wczoraj mam podobny problem tylko z tym drugim dekielkiem odpadło mi to duże kółko do przykręcania, stało się to w domu przed wypadem na moto bo oczywiście kamera się zawiesiła. Skręciłem to delikatnie ale muszę zdobyć nowy dekielek i to jak najszybciej, wie ktoś gdzie to zdobyć ? Czy gwarancja to obejmuje?

    Odrazu dodaje że mimo problemów z zawieszaniem się uważam że nowy drift idealnie pasuje do moich potrzeb, obracany obiektyw, monitorek, sam pilot to cudo, nagrany materiał jest dobrej jakości a i tak przy obróbce jest to czasochłonne, no i najważniejsze co zadecydowało że zdecydowałem się na drifta - czas nagrywania. Koledzy z "gołpro" i "contournem" wymiękli.


    Napiszcie mi gdzie zdobyć ten dekielek bo wodoszczelność kamery jest mi niezbędna

    #13

    Drift Innovation

    Drift Innovation

      Specjalista

    • Konto oficjalne
    • Pip
    • 294 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: DRIFT GHOST 4K
    • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

    Prześliczne proszę zepsute klapki do nas na ul. Kartezjusza 2, 01-480 Warszawa a odeślemy Wam nowe.

    Drift zmienił trochę te klapki w nowym modelu (choć z wyglądu są identyczne) i faktycznie zdarzyło się kilkukrotnie, że klapka pękła podczas normalnego użytkowania. Zapewne wadliwy materiał w niektórych egzemplarzach.
     


    - ciekawa alternatywa - sprawdź!

     

    - oficjalny FB - zapraszamy!


    #14

    Bandi

    Bandi

      Newbie

    • Użytkownik
    • 15 postów
    • Miejscowość:Wodzisław Śląski
    • Kamera: Drift Ghost - S
    • Karta pamięci: ScanDisc 32GB

    Ooo.. bym wiedział że tak można to bym odesłał ale na razie pomogła kropelka no chyba że znowu odpadnie to odeślę. Pozdrawiam i jestem bardzo rad za takie podejście Pozdrawiam Drift Innovation



    #15

    PanRobotka

    PanRobotka

      Newbie

    • Użytkownik
    • 16 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: Drift Ghost-S
    • Karta pamięci: 32GB

    U mnie tez klapka nawaliła :-( Na szczęście wodoszczelność została zachowana, a wręcz w palcach rozpadło mi się pokrętło. Jak to uwieczniłem na zdjęciu:

     

    2jay.jpg

     

    Dokręcam kluczykiem nasadowym do kamerki i dzięki temu nie mam zepsutego wyjazdu ;-) Po powrocie wysyłam klapkę do wymiany.



    #16

    virus

    virus

      Newbie

    • Użytkownik
    • 6 postów
    • Miejscowość:Borowno Kolonia
    • Kamera: Drift Ghost-S
    • Karta pamięci: Samsung, Sandisk, 32GB, (10)

    Również mam uszkodzoną klapkę :( jakiś dopisek do listu wysyłanego dodać??



    #17

    maxtip

    maxtip

      Newbie

    • Użytkownik
    • 22 postów
    • Miejscowość:Polska
    • Kamera: brak
    • Karta pamięci: brak

    Trochę sporo tych uszkodzonych klapek...

    Czy następne kamery będą wyposażone w "poprawione" klapki? Jest jakieś oficjalne stanowisko producenta w tej sprawie?



    #18

    Drift Innovation

    Drift Innovation

      Specjalista

    • Konto oficjalne
    • Pip
    • 294 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: DRIFT GHOST 4K
    • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)

    Witam,

     

    dopisku nie trzeba, kwestia podania adresu zwrotnego i telefonu. Niby oczywistość, ale życie nas nauczyło, że ludzie nawet o tym zapominają :)

     

    Czy dużo uszkodzonych klapek? Póki co mówimy o kilkunastu sztukach - w skali Polski to póki co nadal niewiele, aczkolwiek oczywiście zdarzyć się nie powinno. Wiemy, że klapka została przekonstruowana i widać, że część egzemplarzy ma wadę materiałową, która na szczęście nie wpływa na szczelność a na komfort użytkowania. Będziemy na bieżaco wymieniać :)


    - ciekawa alternatywa - sprawdź!

     

    - oficjalny FB - zapraszamy!


    #19

    max008

    max008

      Newbie

    • Użytkownik
    • 7 postów
    • Miejscowość:Kato
    • Kamera: Ghost HD
    • Karta pamięci: 32GB,(10)

    Witam

     

    Prośba linka do starego oprogramowania do e'S'ki (pierwotne oprogramowanie). Chodzi, o to że w razie gdy wgram nowy soft i będę miał z nim jakich problem to chciałbym mieć możliwość powrotu do starego. Tak właśnie zrobiłem gdy w moim Ghost HD na nowym oprogramowaniu wieszała mi się kamera (nie zawsze ale blokowała się po około 3 sek. od mometu właczenia REC - pomoagało jedynie wyjęcie  bateri).

    - I taki jeszcze blad znalazlem na starym oprogramowaniu (o ile to jest błąd softu). Kamerka nagrywa jest ok, nastepnie nagrywanie wyłączam z poziomu kamery, ponownie włączam i kamerka się blokuje na zielonej diodzie i nic się nie da zrobić (wyjęcie bateri pomogło) ehh.

     

    Paweł



    #20

    kosamaxi

    kosamaxi

      Newbie

    • Użytkownik
    • 2 postów
    • Miejscowość:Czechowice-Dziedzice
    • Kamera: Ghost-S
    • Karta pamięci: Kingston 64 GB

    - I taki jeszcze blad znalazlem na starym oprogramowaniu (o ile to jest błąd softu). Kamerka nagrywa jest ok, nastepnie nagrywanie wyłączam z poziomu kamery, ponownie włączam i kamerka się blokuje na zielonej diodzie i nic się nie da zrobić (wyjęcie bateri pomogło) ehh.

     

    Ja miałem podobne problemy na najnowszym sofcie - kamera zawieszała mi się na zielonej diodzie. Ale doszedłem do tego, że problemy wynikały z formatowania karty SD. Otóż nową kartę 64GB sformatowałem jako FAT32, bo mój XP nie oferował innej opcji. Dopiero potem dowiedziałem się, że w XP trzeba coś tam doinstalować, żeby obsługiwał exFAT, który lepiej ogarnia duże pliki. I było tak, że w momencie, kiedy na karcie nagrywał się ponad 4GB plik, kamera wieszała się. Po restarcie kamery poprzez wyjęcie baterii WInXP nie widział w ogóle plików, a co ciekawe - u żony na MacBooku wszystko było ok. Formatowanie karty poprzez menu kamery nie pomagało (to jest raczej wymazywanie plików niż formatowanie). Kiedy na karcie pojawiał się duży plik, kamera znów się wieszała. Pomogło zainstalowanie odpowiedniego dodatku do XP i przeformatowanie karty na exFAT. Od tej pory wszystko działa bezbłędnie.