Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

gopro store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

marek1234

marek1234

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:wawa
  • Kamera: hero 3+
  • Karta pamięci: 64 gb

Witam.Kupiłem kamerkę hero 3+ z pierwszych partii.Skontaktowałem sie z gopro.com w celu oceny jakości zdjęć.Powiedzieli,że jest problem z ostrością i kazali odesłać kamerę do Holandii,co uczyniłem 19 grudnia.Dostałem maila,ze kamerka dotarła i w ciągu 2-5 dni roboczych zostanie odesłana do mnie.Dziś zadzwoniłem do obsługi klienta i poinformowano mnie ,że na chwile obecna nie maja tych modeli kamerek w magazynie i mam czekać-nie powiedzieli jak dlugo.Sprawdziłem na stronie gopro i maja w ofercie wszystkie modele,wiec o co tu chodzi?Spotkał sie ktos z tym?



#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Dużo dostawców sprzętu ma teraz ten problem. Co by nie pisać pewnie za tak długie oczekiwanie dadzą Ci jakiś gift. Ktoś z forum chyba tak miał.



#3

marek1234

marek1234

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:wawa
  • Kamera: hero 3+
  • Karta pamięci: 64 gb

Dużo dostawców sprzętu ma teraz ten problem. Co by nie pisać pewnie za tak długie oczekiwanie dadzą Ci jakiś gift. Ktoś z forum chyba tak miał.

Za tydzien lece do Afryki i naprawde nie potrzebuje gadzetow ,a kamerki :wink: Skoro kamera jest dostepna w sklepie internetowym to dlaczego mowia,ze nie ma?



#4

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Rozumiem że kupiłeś kamerkę od GoPro? Czy gdzieś indziej?



#5

marek1234

marek1234

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:wawa
  • Kamera: hero 3+
  • Karta pamięci: 64 gb

Kupilem z irlandzkiego sklepu Pc World.Dla gopro nie jest problemem  gdzie nabylem kamerke,chcieli tylko zeskanowany paragon.