Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Programy do obróbki filmów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21

Jc0b

Jc0b

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Kamera: Gopro Hero 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk, 32 gb, (10)

Odpaliłem przed chwila Vega pro 12. Straszna kaszana na podglądzie surewogo pliku.Potrworna digitalizacja obrazu. Też tak macie czy cos sie da ustawić. W GoPro Studio ten podgląd jest idealny.

Hymm, miałem tak kiedyś, mam rozwiązanie, nie wiem czy u Ciebie zadziała, u mnie wszystko było ok, najpierw wrzuciłem czyste nagranie i nie zmieniając nic wyrenderowałem w jakości Internet 1920x1080-30p, a potem wyrenderowany materiał wrzuciłem jeszcze raz do Vegasa i wszystko było ok.



#22

leszeg

leszeg

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 180 postów
  • Miejscowość:Sandomierz
  • Kamera: Gopro hero 3+ black
  • Karta pamięci: 32 GB SanDisk i 32 Gb Kingston

Hymm, miałem tak kiedyś, mam rozwiązanie, nie wiem czy u Ciebie zadziała, u mnie wszystko było ok, najpierw wrzuciłem czyste nagranie i nie zmieniając nic wyrenderowałem w jakości Internet 1920x1080-30p, a potem wyrenderowany materiał wrzuciłem jeszcze raz do Vegasa i wszystko było ok.

Dałem sobie z tym siana. Bawię się tylko w GP Studio. Nie wiem czemu tak sie dzieje. Kiedyś miałem chyba wcześniejszą wersję VEGAS i wszytko smigało.



#23

Sebastian

Sebastian

    Wyjadacz

  • Moderator
  • PipPipPip
  • 1316 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: 3BE/3BE+
  • Karta pamięci: 16/32/64
A nie lepiej kupić sobie dysk 2tb lub dwa i nie martwić się wielkością plików!? Stać się na GoPro stać Cię na zwykły dysk!

Pozdrawiam

Sebastian

MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 



Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →