Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Gdzie i jak reklamowac....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21

fxd

fxd

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:Wrocq
  • Kamera: gopro
  • Karta pamięci: 16gb

No  zobaczymy ;-)  heheh ;-) Dam znac po jakim czasie i  w jakis sposob zostala sprawa zalatwiona ;-)



#22

Huberto203

Huberto203

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 337 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Kamera: Hero 3+BE
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB 10

Czekamy na informacje :)


Zapraszam na mój kanał Youtube  Subskrypujcie i oglądajcie filmy :)


#23

fxd

fxd

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:Wrocq
  • Kamera: gopro
  • Karta pamięci: 16gb

WoW. ... Kamera wyslana 15.01 a Dzi 17.01 otrzymalem GOPRO 3White .... :o 

 

"Reklamacja zostala uznana. Kamere wymieniona na wolna od wad. W zwiazku ze wstrzymaniem produkcji HD HERO 1 wymieniono na model HERO3 White" ;))))

 

Serwis dziala w trybie express nic tylko chwalic ;-)


  • ksz lubi to

#24

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

No fajnie. Działają sprawnie.

Kamerę dostałeś o parametrach takie jakie miałeś a w gratisie masz wifi i słabszą baterię :)

Teraz masz 2 lata na rozwalenie i wymianę :)

Pozdrawiam



#25

fxd

fxd

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:Wrocq
  • Kamera: gopro
  • Karta pamięci: 16gb

No spoko .......  ale porownujac filmy na YT  jedynki dwojki i trojki ....... to roznica  jest duza jesli chodzi  1 vs 3white.  No co do baterii to troche :/// 

wiem ze niby 3white t o to samo co HD HERO ..  ale jak ponagrywam u siebie troche filmow bede mogl ocenic ;-)



#26

Huberto203

Huberto203

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 337 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Kamera: Hero 3+BE
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB 10

Zawsze to nowszy model i wart więcej. Obraz zapewne będzie lepszy bo to wiadomo technologia idzie w przód coraz nowsze rozwiązania stosują więc automatycznie mimo iż white najsłabsza z modeli 3 to i tak powinno być ok :)


Zapraszam na mój kanał Youtube  Subskrypujcie i oglądajcie filmy :)


#27

fxd

fxd

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:Wrocq
  • Kamera: gopro
  • Karta pamięci: 16gb

Tak na szybko ..... sprawdzane , od jedynki lepiej nagrywa ..... w domu w pokoju jedynka praktycznie nie nadawala sie do uzycia a mimo tego ze za jasno nie jest jakosc jest lepsza ;-)

Zadowolony z profesjonalnego podejscia do sprawy przez firme freeway .... jak pisalem wczesniej ja zadowolony bylem z jakosci jedynki przy dobrym swietle wszystko okk bylo . . a 3 white mam wrazenie ze jest trochu lepiej i w polaczeniu z iphonem wifi mega sprawa to jest to czeg omi brakowalo .. zapinam kamere na kask wsiadam na moto odpalam iphona  i sprawdzam czy dobrze ustawilem - bez dodatkowych kosztow bo do jedynki trzeba bylo LCD dokupic zwykly to koszt 400 zl byl ....



#28

sliwoz

sliwoz

    Newbie

  • Użytkownik
  • 45 postów

    Witam  ;)

    Chciałem pochwalić firme GoPro oraz FreeWay za szybką procedure reklamacyjną mianowicie:
    Kolega wysłał meila do freeway w którym opisał problem ze swoim Hero2 polegający na wypadaniu karty ze slotu. Otrzymał zwrotną wiadomość o wysłaniu kamerki do freeway. Co się okazało kolega otrzymał po 3 dniach (uwaga!) nie hero3 silver, a HERO3+ Silver z gwarancją na kolejne 2 lata (zapakowana fabrycznie z całym nowym kompletem jakim otrzymujemy przy kupnie), starą obudowę od Hero2 z baterią, smycze i pełną naklejek. Także mega pozytyw!  :)  



    #29

    prezes434

    prezes434

      Newbie

    • Użytkownik
    • 2 postów
    • Miejscowość:Jaczkowice/Oława
    • Kamera: Go pro 3 plus
    • Karta pamięci: dwie karty po 32 Gb Sandisk

    Mam pytanie padła mi bateria AHDBT-201. Nie chce się naładować, kamera jej nie widzi, styki w baterii wyglądają na zaśniedziałe. Próbowałem użyć "kontaktu" w sprayu ale też nie pomogło. Czy bateria podlega pod gwarancje ? Gwarancje mam do 24.04.2014



    #30

    marcin_730

    marcin_730

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 175 postów
    • Kamera: Hero 3 Black Edytion
    Wyslij maila ja po wyjeciu kamery z pudelka mialem spuchnieta baterie, wymienili na nowa bez odsylania

    Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka



    #31

    Sebastian

    Sebastian

      Wyjadacz

    • Moderator
    • PipPipPip
    • 1316 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera: 3BE/3BE+
    • Karta pamięci: 16/32/64

    bateria podlega pod gwarancje ? Gwarancje mam do 24.04.2014

    Tak gwarancja jest dla wszystkich elementów. Pamiętaj ze jak ci wymienią baterie to od dnia otrzymania nowej leci Ci nowa pełna gwarancja na baterie.

    Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

    Pozdrawiam

    Sebastian

    MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !!