Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Przebieg kamery JVC GC-XA1

jvc gc-xa1 przebieg jvc kamera sportowa kamera przebieg kamery software do kamery

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

sociech

sociech

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Gdansk
  • Kamera: JVC GC-XA1
  • Karta pamięci: -

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość sprawdzenia "przebiegu" kamery JVC GC-XA1? Czy jest jakis software, ktory umozliwia uzyskanie takich informacji? Nigdzie nie moge znalezc informacji na ten temat...Z gory dziekuje i pozdrawiam



#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Siemka! Takiej informacji nie udzieli Ci nikt na chwilę obecną - a o ile to już serwis. Nie słyszałem o takim program do żadnej z kamer. Choć wątpię by serwis dysponował nawet oprogramowaniem sprawdzającym przebieg kamery. Z drugiej strony kamera to nie lustrzanka czy aparat.



#3

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 544 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

Mi się wydaje, że w kamerach może być podobnie jak w aparatach - pliki są zapisywane z odpowiednią liczbą, wskazującą, które z kolei jest to zdjęcie czy film. W GoPro i Drift tak rzuciłem na to okiem i też jest jakaś zależność, ale to trzeba dokładniej przetestować - jak na nazewnictwo wpłynie formatowanie/zmiana karty, jak zapisuje pliki w przypadku filmów, jak w przypadku zdjęc, timelapse itp.


FORUM | |    |

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jvc gc-xa1, przebieg, jvc, kamera sportowa, kamera, przebieg kamery, software do kamery