Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

PlayMemories Mobile rozłącza się po połączeniu z kamerą HDR-AS15


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

bartass86

bartass86

    Newbie

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Miejscowość:Racibórz / Wrocław
  • Kamera: SAC HDR-AS15
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB

Witam jak w temacie, PlayMemeories rozłącza się po połączeniu z kamerą SAC HDR-AS15 - tzn. łapie obraz przez WiFi przez 2-3 sekundy poźniej rozłącza. Ma ktoś może jakieś sugestie dlaczego?

 

Sprzęt:

Telefon Xperia Neo V, android 4.0 nie pamiętam która dokładnie wersja, aktulana wersja PlayMemories, 8GB karta.

w kamerze soft aktualny.



#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

A jak u ciebie działa samo Wifi? Bo sony znane jest ze słabych komponentów Wifi w telefonach? Spróbuj zainstalować Playmemories na innym tel i połącz.



#3

bartass86

bartass86

    Newbie

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Miejscowość:Racibórz / Wrocław
  • Kamera: SAC HDR-AS15
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB

Samsung Galaxy S3 mini działa bez najmniejszych problemów, na Xperii Z1 również... myślisz, że to wina WiFi w telefonie?



#4

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)
Na to wygląda. Sam mam w powyższej xperii nie najlepszy zasięg Wifi. Sony z tego co kiedyś gadałem z kolega daje nie najlepsze komponenty do Wifi. Zresztą sam widzisz.

A może jeszcze inaczej masz swój tel jakiś czas i pewne komponenty są tak zrobione żeby się psuły czy traciły swoje właściwości. Ale to tylko przypuszczenie. Inna sprawa że Z1 czy s3 to już bardziej smartypremium. Może się czepiam itp ale też różnią się w jakimś stopniu bebachami. Choć to moje przypuszczenie niepoparte niczym.
  • bartass86 lubi to

#5

HeavyDaisho

HeavyDaisho

    Newbie

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: SONY HDR-AS20
  • Karta pamięci: 32 Gb SDHC 10 CLASS SUNDISC
Też tak miałem na AS20 ale wyłączyłem funkcję wygaszania. Po tym mam cały czas kontakt smartphone z kamerą. Jaka odległość urządzenia z zesparowanego z kamerą? Sprwadzałem na swoim w warsztacie to ok. 10m był zasięg. Chyba że faktycznie u ciebie jest jakiś konflikt sprzętowy. Kamerkę podłączam pod samsung gaalaxy s4 active albo tablet lg g pad 8.3 i kłoptów żadnych z wi-fi.