Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Windows Live Movie Maker - rozdzelczosc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

TomWar

TomWar

    Newbie

  • Użytkownik
  • 6 postów
    Witam wszystkich, od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem GoPro Hero 2, jak na razie brak jakichkolwiek zastrzeżeń odnośnie użytkowania i jakości nagrywanych filmów. Załączam link do pierwszego nagranego i zmontowanego filmiku z wypadu na narty

    http://www.youtube.com/watch?v=Lw2hsyfHF9w

    i na tym etapie mam kilka pytań. Film był nagrywany w rozdzielczości 1920x1080, po obróbce w Windows Movie Maker nie wiem dlaczego film zapisał się rozdzielczości 720x576, podczas zapisywania wybrałem opcję Najlepsza jakość odtwarzania dla mojego komputera (zalecane) i stała się katastrofalna obniżka jakości. Na YuTbe da się jeszcze oglądać na dużym telewizorze to już porażka. Proszę o radę jak zmienić ustawienia przy zapisywaniu (minimum w HD), mi się nie udało znaleźć takiej opcji. Proszę również o ewentalne uwagi, rady jak kręcić i montować film dla usprawiedliwienia jest to mój pierwszy samodzielnie zmontowny film.

    #2

    LeoDogg

    LeoDogg

      Wyjadacz

    • Użytkownik
    • PipPipPip
    • 1025 postów
    • Miejscowość:Ciechanów
    • Kamera: GoPro 3 Black
    • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
    Chyba jest opcja w MM przy wyborze "zapisz jako" - zapisz w wysokiej rozdzielczosci.

    Ja i cała ta moja twórczość ;)

     




     


    #3

    Barthas

    Barthas

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 166 postów
      Musisz wybrac opcje niestandardowe zapiywania i tam ustawisz rozdzielczosc, ilosc klate, jakość dzwięku itp. A filmy polecam wrzucać do działu "Sporty Zimowe" :) Pozdrawiam

      Windows Movie Maker -> Zapisz film -> Utwórz ustawienie niestandardowe - tam masz wszystko do wyboru.

      #4

      TomWar

      TomWar

        Newbie

      • Użytkownik
      • 6 postów
        Przekopałem całego Movie Makera i niestety rozdzielczość 720x576 jest dla tego programu najwyższą. Więc muszę poszukać jakiejś alternatywy, chyba że jest jakaś dokładka do tego programu. Interesuje mnie minimalna jakość HD.

        #5

        Barthas

        Barthas

          Specjalista

        • Użytkownik
        • Pip
        • 166 postów
          Jaka masz wersje Movie Makera ?

          #6

          TomWar

          TomWar

            Newbie

          • Użytkownik
          • 6 postów
            Wersja 5.1 (Kompilacja 2600.xpsp_sp3_gdr.130107-0416 : Dodatek Service Copyright 2007 Microsoft Corporation. Windows Movie Maker wersja 2.1.4028.0

            #7

            ruti

            ruti

              Ekspert

            • Użytkownik
            • PipPip
            • 325 postów
            • Miejscowość:Stalowa Wola
            • Kamera: GoPro Hero 3 Black
            • Karta pamięci: 64
            windows mm dziala wam w win 8 ?
            "Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem" [Marco Pantani]

            #8

            Barthas

            Barthas

              Specjalista

            • Użytkownik
            • Pip
            • 166 postów
              A to ja mam wersje 2011 a kompilacja 15.4.xxxxx i 2010 Microsoft Office. Na stronie windowsa możesz ściągnąć nowszą wersję za friko. Pobierz i będzie po sprawie.

              #9

              Bulczas

              Bulczas

                Specjalista

              • Użytkownik
              • Pip
              • 237 postów

                windows mm dziala wam w win 8 ?


                tak, zainstalowałem na test żeby zobaczyć co to w ogóle jest :)
                jest chyba składnikiem pakietu Live
                znajdziesz go