Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Nowy dział z filmikami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Gracek

Gracek

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 113 postów
  • Miejscowość:Przemyśl
  • Kamera: GoPro Hero 3 Black, GoPro Hero 5
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

Hej, już któryś raz z kolei wyszperałem jakiś fajny filmik w necie ale nie mam pojęcia w jakim dziale go umieścić ;/ Wszystkie działy mają dopisek "pochwal się swoimi ujęciami", ewentualnie dział "Filmy które inspirują... - ...te które chwytają za gardło i zwalają z nóg...". Filmiki które chcę czasem wrzucić są najczęściej o tematyce śmiesznej, więc nie pasują do żadnego z działów. Myślałem też nad offtopic no ale w końcu kamerowanie kamerami POV jest w tematyce tego forum, stąd też nie pasują do offtopu.

Dlatego uważam, że można stworzyć dział gdzie będzie można wrzucać takie filmiki (oczywiście nagrane kamerami POV) , które nigdzie nie pasują ;] 



#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5264 postów
  • Miejscowość:Poland

Jestem za. Ja nazwałbym go jakoś w stylu ciekawe filmy nagrane kamerami POV?


  • Gracek lubi to

Raczej stąd znikam . . .


#3

Davvid

Davvid

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 78 postów
  • Miejscowość:Cz-Dz
  • Kamera: GoPro Hero3+ Silver Edition
  • Karta pamięci: 32GB Samsung PRO

Też jestem za utworzeniem takiego tematu, mam właśnie taki film i nie wiem gdzie go wrzucić.
Tak jak dziś Michał wrzucił filmik w którym GoPro spadło świni z nieba ;) można bo go też tam wtedy przesunąć :)
A mój link na razie wrzucę do tematu, Filmy które inspirują (później też można go przerzucić) :)



#4

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5264 postów
  • Miejscowość:Poland
Też dziś wrzucając ten filmik ze świniami nie wiedziałem gdzie go umieścić :D No i jeszcze jedno :D 398 wyświetleń 4 882 Lajki filmu.

Słuchajcie tak nawiązując do temu pełno jest filmów które chciało by się wrzucić jakoś powiedzmy nie motywują co było założeniem powiedzmy działu filmów. Ale nie raz pojawiają się filmy których nie ma jak przypisać a są po prostu fajne.

Jest jeszcze kolejna opcja? Już tak się czepiając - a co jeśli dany film nie koniecznie pochodzi z GP? A jest w naszej tematyce aktywności? Bo kamery pov też mają swoje oczywiste ograniczenia. Chodzi mi tutaj o coś co możecie zobaczyć np w filmach - Jarno Cordia! Jak nie od dziś wiadomo i nie dla jednego kamery Pov okazały się jedynie wstępem do zabawy w filmowanie.

Raczej stąd znikam . . .