Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Programy do edycji i odtwarzania video


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Filonnet

Filonnet

    Administrator

  • Admin
  • 631 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)
Jako, że kamera GoPro rejestruje obraz i zapisuje je za pomocą pliku MP4 H.264 nie wszytkie programy radza sobie z takimi plikami na stronie producenta można wyczytac:

Do przeglądania i edycji filmów na komputerze, można użyć Windows Media Player lub Movie Maker (trzeba pobrać dekoder H.264). Pakiet kodeków H.264 oferuje firma CoreAVC. Możesz również skorzystać z naszego bezpłatnego oprogramowania do edycji, GoPro Cineform Studio, do konwersji plików MP4 do plików AVI, dzięki czemu można je edytować w programie Windows Movie Maker.

VLC Media Player jest darmowym odtwarzaczem do pobrania, który obsługuje pliki MP4 H.264.

W przypadku innych programów komputerowych do edycji, mieliśmy kilku klientów,którzy chwalili sobiePinnacle Studio HD - oprogramowanie do edycji, która jest zgodna z plikami MP4. Alternatywa jest też Adobe Premier Elements PC program - zgodny z plikami MP4.

Jeśli masz program, który nie obsługuje plików MP4, masz również możliwość korzystania z oprogramowania do konwersji plików np. Cineform Studio do konwersji plików do formatu zgodnego z danym programem do edycji.


A Wy jakich programów używacie ?

FORUM | |    |

 


#2

lancbergis

lancbergis

    Newbie

  • Użytkownik
  • 19 postów
    Bestplayer..

    #3

    Radic

    Radic

      Newbie

    • Użytkownik
    • 4 postów
      Odtwarzanie - Windows Media Player (jako jedyny z mi znanych playerów bez problemu odtwarza nagrania z GoPro)
      Edycja - Pinnacle Studio 16 w wersji Ultimate (wcześniej Avid Studio)

      #4

      Bolsik

      Bolsik

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 55 postów
        Odtwarzanie Vplayer
        Sklejanie Adobe Premiere Pro

        #5

        darko1212

        darko1212

          Newbie

        • Użytkownik
        • 26 postów
          Witam, jestem od dzisiaj posiadaczem GoPro 3 black, powiedzcie mi jak zgram film do komputera i chcę obejrzeć w Windows Media Player lub Allplayer to trochę zrywa. Czy to trzeba w jakimś programie przerobić na inny plik?
          GO PRO 3 na razie poszło

          #6

          Bolsik

          Bolsik

            Użytkownik

          • Użytkownik
          • 55 postów
            nagrywałeś w 1080p ? jak Ci zrywa w AllPlayer to może komp słaby trochę, zobacz czy będzie różnica między pełnym ekranem a malutkim ekranem

            #7

            darko1212

            darko1212

              Newbie

            • Użytkownik
            • 26 postów
              Tak nagrywane w 1080 60fps. Teraz jak włączyłem w all to nie ścinało, a jak wrzuciłem do CineForm Studio to tnie. Komputer do starych nie należy (1rok) :-)
              GO PRO 3 na razie poszło

              #8

              inhalt

              inhalt

                Newbie

              • Użytkownik
              • 6 postów
                U mnie po zainstalowaniu pakietu codeków ffdshow działa ten windowsowy odtwarzacz. Ale tylko w rozdzielczości 1080 - nie większej. Jakoś póki co nie jestem tym usatysfakcjonowany i będę szukał lepszego programu do odtwarzania. Jeśli ktoś ma szersze doświadczenie to chętnie poczytam - mam na myśli programy legalnie darmowe do użytku niekomercyjnego.

                #9

                Filonnet

                Filonnet

                  Administrator

                • Admin
                • 631 postów
                • Miejscowość:Poznań
                • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
                • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)
                inhalt sciagnij ze strony producenta CineForm Studio

                FORUM | |    |

                 


                #10

                inhalt

                inhalt

                  Newbie

                • Użytkownik
                • 6 postów
                  Tak zrobię - dzięki. Mam tylko nadzieję, że połapię się w tym programie, bo w kamerze jeszcze nie do końca dałem radę :-)

                  #11

                  LeoDogg

                  LeoDogg

                    Wyjadacz

                  • Użytkownik
                  • PipPipPip
                  • 1025 postów
                  • Miejscowość:Ciechanów
                  • Kamera: GoPro 3 Black
                  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
                  Poleccie jakis darmowy albo trialowy probgram de edycji , na razie uzywam MovieMakera od Microsoft. Chodzi mi rozne efekty, slow, mozliwosc sklejania zdjec w timelapse itp. Cineform nie sprawdzalem doglebnie, ot mam zainstalowane - bardziej chyba zeby upgrade softu zrobic, ale nie zauwazylem zeby jakies rozbudowane opcje byly.

                  Ja i cała ta moja twórczość ;)

                   




                   


                  #12

                  mariograf

                  mariograf

                    Użytkownik

                  • Użytkownik
                  • 72 postów
                  • Miejscowość:Kraków
                  • Kamera: GoPro Hero 3 Black

                  Tak nagrywane w 1080 60fps. Teraz jak włączyłem w all to nie ścinało, a jak wrzuciłem do CineForm Studio to tnie. Komputer do starych nie należy (1rok) :-)

                  CineForm Studio tnie nawet pliki zrobione na smartfonie w 1080p, nie mp4 ale po konwersji na AVI lub MOW. GoPro robi nas wszystkich w BUCA! Stworzyli kamerę z którą można coś zrobić tylko na profesjonalnym sprzęcie i oprogramowaniu. Zaczyna dojrzewać we mnie myśl że sukces GoPro to jedynie marketingowy sukces. Czy ktoś widział dobry filmik zrobiony nie pod reklamą GoPro? W necie jest mało dobrych filmików nie obrobionych prze zawodowców pracujących dla GoPro . Żałuję że nie kupiłem Sony Action Cam 600 zł tańsza lepsza pod każdym względem, pliki chodzą na każdym kompie i edytorze. Biuro obsługi profesjonalne nie tak jak oszuści z FreeWay. GoPro to dobra kamera ale wszystko do niej a zwłaszcza soft i obsługa to katastrofa. Serwis prowadzi kilku złośliwych cwaniaków w garażu na jakiejś wiosce!
                  Mario

                  #13

                  oswald

                  oswald

                    Newbie

                  • Użytkownik
                  • 6 postów

                    Tak nagrywane w 1080 60fps. Teraz jak włączyłem w all to nie ścinało, a jak wrzuciłem do CineForm Studio to tnie. Komputer do starych nie należy (1rok) :-)

                    CineForm Studio tnie nawet pliki zrobione na smartfonie w 1080p, nie mp4 ale po konwersji na AVI lub MOW. GoPro robi nas wszystkich w BUCA! Stworzyli kamerę z którą można coś zrobić tylko na profesjonalnym sprzęcie i oprogramowaniu. Zaczyna dojrzewać we mnie myśl że sukces GoPro to jedynie marketingowy sukces. Czy ktoś widział dobry filmik zrobiony nie pod reklamą GoPro? W necie jest mało dobrych filmików nie obrobionych prze zawodowców pracujących dla GoPro . Żałuję że nie kupiłem Sony Action Cam 600 zł tańsza lepsza pod każdym względem, pliki chodzą na każdym kompie i edytorze. Biuro obsługi profesjonalne nie tak jak oszuści z FreeWay. GoPro to dobra kamera ale wszystko do niej a zwłaszcza soft i obsługa to katastrofa. Serwis prowadzi kilku złośliwych cwaniaków w garażu na jakiejś wiosce!



                    Witam,

                    Jestem jednym z tych " cwaniaków i oszustów " jak Pan nazywa. Od początku, jak zgłaszał Pan problem i ignorował naszą pomoc proponowaliśmy zwrot pieniedzy , jeżeli nie jest Pan zadowolony. Nie chciał Pan, a teraz publicznie obraża naszą firmę i pisze, że żałuje, że nie kupił Sony. Nadal podtrzymuję naszą propozycję zwrotu pieniędzy , a wtedy może Pan kupić Sony i być szczęśliwym, nienarzekającym człowiekiem.


                    Wróć do Dyskusje ogólne o postprodukcji · Następny nieczytany temat →