Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

CamOne Infinity test i krótki opis

camone infinity test

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Golden

Golden

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Miejscowość:CK
  • Kamera: CamOne Infinity, Canon Legria HF R56
  • Karta pamięci: Sandisk 8GB

Witam.
Około tygodnia temu przyszła do mnie nagroda z Waszego konkursu. Od razu ją rozpakowałem. Samo opakowanie już mnie zaciekawiło, gdyż jest bardzo fajnie wykonane. Już na samym początku byłem zadowolony rozmiarem kamerki. Jest ona bardzo mała. Ładnie się prezentuje. W zestawie zauważyłem sporo akcesoriów. Na razie miałem przyjemność skorzystać z mocowania na kierownicę roweru i oczywiście obudowy. Za pewne niedługo po wymianie opon w moim rowerku zacznę nagrywać z mocowania na głowę (opaska).
Co do jakości filmów: nagrywałem w Full HD i HD. Obecnie korzystam z 720ph gdyż jest to bardziej uniwersalna rozdzielczość. Posiada więcej klatek na sekundę niż Full HD, ponieważ rejestruje obraz w 60fps'ach. Moim zdaniem obraz jest zadowalający. Nie drga bardzo itp. Dużym plusem, a nawet bardzo dużym jest wyświetlacz. Ułatwia mi to nagrywanie. Po przejażdżce siadam i oglądam. Mimo swoich rozmiarów, ekran dobrze i ładnie wyświetla nagrany film.
Ogólnie bardzo jestem zadowolony z wygranej. Po raz kolejny dziękuję za docenienie mojej pracy! :D 

Link, który podałem niżej prezentuje krótki filmik przedstawiający urywki nagranej wycieczki rowerowej. Nagranie jest w 720p, jednak jakość jest o wieeele lepsza na surowo, bez renderu w programie. Po zmianie internetu z szybszym uploadem zacznę renderować do lepszej jakości, gdyż na razie nie mam za bardzo takiej możliwości, ponieważ: lepsza jakość renderingu=większa waga -----> dłuuugie wysyłanie na Youtube z moim netem :P



Załączony plik  DSC_1109.JPG   82,87 KB   9 Ilość pobrań


EDIT:
Ten film jest bez żadnej konwersji itp. O niebo lepsza jakość. Oczywiście włączcie 720p :D

 



#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

A dało by się zapodać filmy do ściągnięcia bez konwersji?

 

Pozdro



#3

Golden

Golden

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Miejscowość:CK
  • Kamera: CamOne Infinity, Canon Legria HF R56
  • Karta pamięci: Sandisk 8GB

A dało by się zapodać filmy do ściągnięcia bez konwersji?

 

Pozdro

Troszkę będzie ciężko, gdyż mam wolny upload. Jeżeli dzisiaj wybiorę się na rower to nagram krótki film 10 sekundowy, bo mniej waży i wtedy mógłbym wrzucić ;)
A wolałbyś 1080p 30fps czy 720p 60fps?  Czy to i to? :P



#4

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

I to i to! A nie dało by się kawałku po 20 czy 30 sekund :)



#5

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

CK, CK życie płynie jak rzeka ...

Pozdrawiam ziomka. 



#6

Golden

Golden

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Miejscowość:CK
  • Kamera: CamOne Infinity, Canon Legria HF R56
  • Karta pamięci: Sandisk 8GB

Hah :D Ja również :D