Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Magix video delux


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

wuj

wuj

    Newbie

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Miejscowość:podlasie
  • Kamera: Drift HD Ghost-s
  • Karta pamięci: 2GB

Zastanawiam się nad kupnem Magix video delux. Będę wdzięczny za opinie użytkowników.

 

Dlaczego Magix? Mam problem z importowaniem materiału do Avid Studio z Drift HD-S trzeba je konwertować co zajmuje czas, czas, czas.

Niby w Magix-ie nie ma problemu jednak szukając informacji na jego temat natknąłem się na takie wypowiedzi:

- "Program może i dobry ale jak aktywować kodeki mpeg4 inne jeśli nie posiada się konta bankowego jak i karty bakomatowej. Sprzedawca programu w EURO wersja pudełkowa pełna, informował że ma wszystkie niezbędne aktywne kodeki. Nie mogę z programu korzystać i dojrzałem do wywalenia z komputera."

- "Osobiście zakupiłem ten program lecz wersje 2012. Ogólnie jest to dobry program do obróbek długich filmów. Sporo animacji, przejść, możliwości w ingerencje jakości dźwięków, ładowanie filmu w film itp. Niestety za dodatkowe możliwości trzeba dopłacić mikropłatnościami. Program dobry dla początkującego. Lecz jeżeli szukasz czegoś z możliwością tworzenia zaawansowanych do tego animacji, zabawy z zielonym tłem to program jest nie dla ciebie. Dużym atutem tego programu jest łatwość obsługi. W bardzo krótkim czasie można opanować interface. Jest logicznie ułożony. Jeżeli chodzi o stabilność, faktem jest to iż kiedy odtwarzamy nasz projekt i podglądamy jak będzie wyglądać może ciąć, zamulać. Zauważyłem iż tym wyższa jakość filmu tym gorzej jest podejrzeć jak po obróbce będzie wyglądała nasza praca końcowa, lecz Po zapisaniu już gotowego projektu w wybranej przez nas formacie problem się kończy."

 

Są to komentarze z 2013roku więc być może coś się zmieniło?! Interesuje mnie program z którego będzie można od razu korzystać. Jak nie Magix, to co, może coś podpowiecie.




Wróć do Dyskusje ogólne o postprodukcji · Następny nieczytany temat →