Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Mocne szumy audio na filmach, nic nie pomaga.

szumy dźwięk

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21

PanKominiarka

PanKominiarka

    Newbie

  • Użytkownik
  • 12 postów

    Osobiście kupiłem mikrofon co było najlepszym rozwiązaniem. Do 60km/h mam święty spokój później już pojawiają się szumy ale to też może być wina taniego kasku i fakt, że cały pęd wiatru leci na kask przez niską szybkę motocykla



    #22

    przemas111

    przemas111

      Newbie

    • Użytkownik
    • 1 postów
    • Kamera: Drift Ghost-S
    • Karta pamięci: SanDisk Ultra 32GB (10)

    Witam wszystkich forumowiczów.

     

    To mój pierwszy post na forum i ten temat wydał mi się najbardziej odpowiedni do poruszenia mojego problemu ze sprzętem.

     

    Przy rozdzielczości 1080p i 60fps obraz zupełnie rozmija się z dźwiękiem. Podobna sytuacja ma miejsce  w 720p i 120fps. Czy to normalne, czy z kamreką jest coś nie tak? Przy 30fps wszystko jest w porządku. Może to wina karty pamięci, albo komputera?

     

    Obraz przy 1080p i 60fps oraz 720p i 120fps jest do tego średni, żeby nie powiedzieć marny. Czy to normalne, że przy większej ilości klatek obraz znacznie traci na jakości?

     

    Przy 1080p i 30 fps zarówno obraz jak i dźwięk są zadowalające.

     

    (nagrywane w dzień, w pomieszczeniu w opcji normal i low light, 1080p 60fps normal również na zewnątrz w pochmurny dzień - obraz średni i ziarnisty)

     

    Pozdrawiam

    Przemek



    #23

    Priders

    Priders

      Alpha i Omega

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 2545 postów
    • Miejscowość:Śrem
    • Kamera: Gopro
    • Karta pamięci: SanDisk
    Jaka karta, jaki komputer ?
    Nagraj coś w słoneczny dzień i bez low light.

    Wysłane z Smartfona. Za błędy przepraszam.


    Pozdrawiam,

     

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 






    Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szumy, dźwięk