Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Dystrybutorzy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Xirad

Xirad

    Newbie

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Kamera: szukam
  • Karta pamięci: będzie potem

Witam,

 

Przymierzam się do zakupu kamery GoPro i przeglądając forum natknąłem się na tematy związane z problemami z reklamacją w przypadku zakupu kamery u nieoficjalnego dystrybutora. W związku z tym mam pytanie odnośnie oficjalnych, legalnych dystrybutorów kamer i akcesoriów GoPro, czyli gdzie kupować, aby nie wtopić....

 

W internecie znalazłem:

 

1.

2. 

3. 

 

Potwierdźcie proszę, że dobrze szukam i ewentualnie podepnijcie inne strony. 

 

I jeszcze pytanie, jak wygląda sprawa z zakupami w sieciówkach (MediaMarkt, Saturn, Euro AGD). Potem reklamacja tylko w sklepie, czy u producenta też można?

 

Z góry dzięki i pozdrawiam,

Xirad



#2

Tworek

Tworek

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 270 postów
  • Miejscowość:Głogów
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: 32GB SanDisk Extreme

Wejdź na stronę oficjalnego dystrybutora GoPro, jakim jest , klikasz zakładkę GoPro, zjeżdżasz do poziomu Autoryzorwani sprzedawcy detaliczni wpisujesz swoje miasto +/- 50km  i wychodzą Ci wyniki. Każdy z tych wyników będzie miał kamerę pochodzącą od dystrybutora oficjalnego czyli Freeway OMT. Wg tego co pokazuje ich strona, w moim mieście jest Media Markt, który również jest autoryzowanym sprzedawcą detalicznym. W tym przypadku obawa o ewentualną reklamację jest zbędna, ale musisz się liczyć z tym, że kamera w takich sprzedawców będzie kilka groszy droższa niż na allegro. Mimo to muślę że warto, Sam miałem problem z moją H3B, reklamowałem dwa razy u Freeway OMT, efektem czego było otrzymanie nowego egzemplażu B3+B :D


GoPro Hero 3+ Black + Battery BacPac + SanDisk Extreme 32GB


#3

Xirad

Xirad

    Newbie

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Kamera: szukam
  • Karta pamięci: będzie potem

Dzięki. Faktycznie, nie zauważyłem tej zakładki.



#4

MosiuSR

MosiuSR

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: Samsung 64GB Pro

Troszke odgrzeje temat, mianowicie chodzi mi o zakup kamerki w RTV Euro AGD. Na stronie Freeway nie ma ich jako oficjany dystrybutor. Zalezy mi na zakupie w tym sklepie ze wzgledu na raty 0%. Czy w przypadku jakis problemow z kamerka bedzie mozna liczyc na Freeway ? Chcialbym uniknac sytuacji w ktorej oddam kamerke do sklepu w ktorym jak kupilem a tam z gory mi odbija reklamacje jak to przewaznie bywa z reklamacjami. A z tego co czytam to Freeway podchodzi do tego tematu bardzo profesjonalnie i gdyby cos sie dzialo to wolalbym z nimi to zalatwiac. Niestety Media i Saturn ktore sa partnerami nie oferuja rat 0%.

Czy ktos sie moze orientuje w tym temacie jak to wyglada ?



#5

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Napisz do nich ;)
Sam do końca się nie orientuję, ale ktoś tu już pisał, że jednak jest oficjalnym dystrybutorem.

Wysłane z telefonu, za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#6

MosiuSR

MosiuSR

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: Samsung 64GB Pro

Ok napisalem do zrodla i rozwiali od razu wszelkie moje watpliwosci ;)

 

Jakby ktos jeszcze o to pytal to tutaj odpowiedz:

 

 

Euro RTV dostanie od nas kamery na początku przyszłego tygodnia. Ostatnio był brak kamer , dlatego też nie mieli. 
 
Jak najbardziej sprzęt kupiony u nich podlega gwarancji u nas. 

Pozdrawiam