Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

przyciski na gopro hero 3+ zniszczone przez obudowę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

nixon

nixon

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:ostrzeszów
  • Kamera: gopro 3+black
  • Karta pamięci: 32gb

Witam jest to mój pierwszy post. Pisze ponieważ mam takowy problem a nigdzie odpowiedzi na niego nie znalazłem. A mianowicie od dwóch miesięcy jestem posiadaczem kamerki gopro hero 3+black! Kamery używam cały czas w obudowie(nie w ramce) po wyjęciu z obudowy zauważyłem że na przyciskach są zarysowania/pogłębienia;/najmocniej widoczne na przycisku do wlaczania dotykając przycisków od środka obudowy czuć że są one ostre.. Czy może to być jakas wada obudowy?? Miał ktoś podobny problem? Wysłać to na gwarancję??
Prosilbym o jakąkolwiek pomoc;) pozdrawiam!

Zalaczam zdjęcia

Załączone pliki

  • Załączony plik  DSC_0003.jpg   81,61 KB   25 Ilość pobrań


#2

Rafał Kotlowski

Rafał Kotlowski

    Newbie

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Miejscowość:Rybnik
  • Kamera: Gopro Hero 3+ Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk 32Gb (10)

napisz do freeway :)



#3

marcin_730

marcin_730

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 175 postów
  • Kamera: Hero 3 Black Edytion
Wg..mnie to jest poprostu odprysniety lakier

#4

Rafał Świeca

Rafał Świeca

    Newbie

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Miejscowość:Braniewo
  • Kamera: Gopro Hero 3+ Black Edition
  • Karta pamięci: Samsung 32 GB PRO microSDHC

Wdg mnie najpierw powinieneś sprawdzić czy przyciski od obudowy nie mają jakiejś wady od środka np ostrych krawędzi i ewentualnie je wygładzić np papierem ściernym czy czymś w tym rodzaju ale możesz pominą moją sugestie gdyż pisałem to po pijaku xD i dopiero potem odwoływać się do freeway :D

 

chodź to też zależy od tego jak intensywnie używać kamerki w tej obudowie bo jak przechodzi ona tzw piekło to nie ma się co dziwić, że tu i ówdzie  pojawiają się jakieś rysy/odpryski



#5

glazbiker

glazbiker

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Miejscowość:Piaseczno
  • Kamera: gopro hero 3+
  • Karta pamięci: sandisk 16gb
Mam to samo z tym że tylko na górnym guziku. Zastanawiam się od dłuższej chwili czy pisać do freeway. Widzę że na przycisku power wygląda to masakrycznie u mnie na górnym nie tak źle ale sie pogłębia. Ewidetnie guzik w obudowie jest jakis 'niedorobiony' Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

#6

Lukasz

Lukasz

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 88 postów
  • Miejscowość:k.Kraków
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme 64GB

Mam tak samo tylko u mnie problem występuje na przycisku spustu. Kamery również używam tylko w obudowie a wyjmuję ją jedynie do ładowania i zgrywania. Sprawdziłem palcem przyciski obudowy od wewnątrz i wszystkie 3 wydają się być takie same. Dodam, że nie katuję zbytnio kamery, nagrałem nią ok. 100GB filmów i zdjęć, kupiłem ją na początku wakacji a od połowy sierpnia leży nie ruszana. (Oczywiście kamera z polskiej dystrybucji)
Na razie jej wada nie przeszkadza mi w użytkowaniu ale jeśli dziurka będzie się poszerzać i pogłębiać najprawdopodobniej odeślę ją do reklamacji.

foto: