Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Nagrywanie bez efektu rybiego oka- jakość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Wojtek

Wojtek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera: brak
  • Karta pamięci: brak

Hej. Chciałem ponagrywać trochę rzeczy swoim driftem bez fish eye'a(kąt 90) i niestety jakość mocno mnie rozczarowała.

 

Przy trybie szerokokątnym(bodajże 128 stopni) jest ok, natomiast przy 90 jakość spada strasznie, obraz jest porozmywany i przy wyższej rozdzielczości zwyczajnie kiepski.

 

Nagrywane w trybie vivid, daje przykładowy film nagrany w tym trybie(jakość na YT niemal identyczna jak na kompie, rozmycia widać przy pełnym ekranie)

 

Czy u Was też filmy nagrywane w tej szerokości mają kiepską jakość w porównaniu do innych?



#2

achtung

achtung

    Newbie

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • Miejscowość:bdg
  • Kamera: gopro 2
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

Jak by to powiedzieć by nie urazić ..... masz drifta masz pecha .... mi mój wypad na motorówkę tak wspaniale nagrał drift że słyszę na filmiku same szumy. Mówię sobie mniejsza prędkość niż na motorze , to nie będę brał mojego patentu na mikrofon ze sobą ( pończocha i taśma klejąca- bo to śmiech na sali) . Ale odtwarzając film tylko same szumy . Nie wspomnę już o zaręczynach na latarni morskiej 50m wysokości też tylko same szumy. Co do kątu 90* też raz nagrywałem i rewelacji nie było spróbuje nagrać jakiś materiał jeszcze raz i wrzucę to sobie porównasz, czy ta kamera po prostu TAK MA , czy akurat Twój model jest jeszcze bardziej pechowy. Co prawda pogoda tylko pochmurna za oknem wiec straty na jakość też spore będą .