Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Przycinanie , lagowanie itp.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

mirooosss

mirooosss

    Newbie

  • Użytkownik
  • 7 postów
    Witam,

    Mój problem polega na tym że, po zgraniu z gopro 3+ silver filmów 1080/25 lub 50kl lub 720/100 poprostu przycinają lagują itp. To samo jest gdy zgram filmiki ze zwykłej kamery na ręke sony hd tylko one są w formacie .mts Jedynie w miare płynnie chodzą z gopro 720p/25kl. Mam 8 miesięcznego laptopa, sprawdzałem czy niema jakiś wirusów spowalniający sprzęt ale wszystko jest ok, zainstalowałem klite codek pack+ vlc. Próbowałem na 3 różnych odtwarzaczach ale nigdzie nie idzie płynnie. Mój sprzęt to:
    Samsung ativbook 9lite, Win 8.1, 4GB Ram ddr3, AMD quad core up to 1.4ghz, karta amd radeon hd8250, dysk SSD.

    Czy czegoś mi jeszcze brakuje ? Czy po prostu sprzęt nie wydala? Troche jestem załamany bo kupiłem nowego laptopa z myślą o gopro bo na poprzednim lapku też przycinało a tu prosze jest to samo:(

    #2

    mistrzCK

    mistrzCK

      I'm a Pro!

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 1831 postów
    • Miejscowość:Kielce
    • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
    • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

    Przeinstaluj jeszcze raz kodeki, zainstaluj framework, guick time i silverlight.

    Daj znać jak poszło.

    Pozdrawiam



    #3

    mirooosss

    mirooosss

      Newbie

    • Użytkownik
    • 7 postów

      Jeżeli chodzi o net.framework to z tego co wiem to win 8.1 ma już go wgranego. Quick time i silverlight mam zainstalowane. Wsadziłem lepszą kartę sandisk ultra i teraz przycina tylko przy 1080p/50 i 720p/100, odnosze wrażenie że może karta graficzna nie wydala.



      #4

      mistrzCK

      mistrzCK

        I'm a Pro!

      • Użytkownik
      • PipPipPipPip
      • 1831 postów
      • Miejscowość:Kielce
      • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
      • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

      To ty z karty odtwarzasz? Przegraj na dysk. Mimo wszystko poinstaluj najnowsze aktualizacje tych programów.

      Pozdrawiam



      #5

      mirooosss

      mirooosss

        Newbie

      • Użytkownik
      • 7 postów

        oczywiście zgrywam na dysk.



        #6

        mirooosss

        mirooosss

          Newbie

        • Użytkownik
        • 7 postów

          czy ktoś ma jakiś jeszcze pomysł co to mogę zrobić aby to płynnie chodziło?




          Wróć do Porady, triki, ulepszenia - wszystkie modele · Następny nieczytany temat →