Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

GoPro Studio i dziwne ograniczenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

shark69

shark69

    Newbie

  • Użytkownik
  • 7 postów

    Witam!

     

    Czy ktoś spotkał się w GP Studio z ograniczeniem co do ilości plików do konwersji?

    Importuję plik do programu (1080P 60 fps)  w podglądzie wybieram odpowiednie fragmenty, które później dodaję do listy plików do konwersji (Conversion List). Potem zaczynam je konwertować i tutaj zaczynają się schody: jeśli plików jest nie więcej niż 7 to bez problemów mogę je skonwertować ale jak dodam jeszcze jeden fragment (ósmy) to program wyświetla komunikat o braku miejsca na dysku. Plik zaimportowany nie jest duży, trwa 17 minut, na dysku zajmuje on 3,7 GB, wybrane fragmenty mają długość 150 sekund, a na dysku mam 150GB wolnego miejsca, Skąd więc taki komunikat? Ponowna instalacja nie pomogła. To faktycznie jakieś ograniczenie programu czy po prostu do stworzenia filmu o długości 1,5 minuty z pliku o długości 17 minut potrzeba dysku 1 TB?

     



    #2

    driver0

    driver0

      Newbie

    • Użytkownik
    • 5 postów
    • Miejscowość:Łódź
    • Kamera: gopro hero black 3+ phantom 2 h3-3d fpv
    • Karta pamięci: 32gb adata pro

    W GP Studio miałem podobnie to ma związek z ilością miejsca na dysku im masz wiecej, tym wiecej mozesz konwertować, musisz zwolnic naprawde sporo miejsca żeby móc konwertować duża ilość elementów.




    Wróć do Dyskusje ogólne o postprodukcji · Następny nieczytany temat →