Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Jak szybko zrobić efekt zdjęć jak w teledysku #selfie

#selfie Jak szybko zrobić efekt zdjęć efekty zdjęć selfie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Szejk

Szejk

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Włoszczowa
  • Kamera: EOS 600D

Witam mam taki problem.. chciałbym zrobić efekty zdjęć które wlatują tak jak w teledysku #selfie

wiem jak zrobić te przejścia ale problem pojawia się z szybkością po prostu nie chce zmarnować 4 dni na zaznaczaniu 300 zdjęć i ustawianiu każdego z osobna.

 

i mam pytanie czy istnieje jakiś szybszy sposób bo ja na jedno zdjęcie potrzebuję około 2minut by zrobić efekt wejścia, ustawić czas i rozmiar. a 2 minuty przy 300 zdjęciach to 10 godzin roboty 

 

1. być może istnieją sposoby by skrócić ten czas np.

istnieje jakiś sposób na zaznaczanie wszystkich zdjęć w jednym tracku ??

 

2. lub pojawianie się zdjęć z długością którą mogę zmienić?.  Standardowo po wrzuceniu zdjęcia trwa on 5 s chce to np zmniejszyć by miało standardowo 1s.

 

3. czy istnieje np sposób na losowy dobór przejść np zaznaczam które mają być użyte przejścia i stosuje go do wszystkich zdjęć losowo.

 

4. chce np zmienić by standardowo była wyłączona opcja "maintain aspect ratio"

 

5. stosowanie tych samych efektów wszystkich np z jednego zdjęcia lub jakiegoś video do następnego by nie ustawiać znowu tych samych ustawień pojedynczo ??

 

6. i np chce ustawić rozmiar jednego zdjęcia i ustawić ten sam rozmiar do różnych innych zdjęć.. nie chce tego robić osobno 

 

korzystam z sony vegasa pro 11..   jeśli istnieje sposób na szybsze zrobienie tego byłbym bardzo wdzięczny..   lub jeśli znacie choć jeden z tych sposobów podzielcie się nim. bardzo mi w tedy pomożecie



#2

mamyt

mamyt

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Kamera: Redleaf

Witam. Podbijam temat, bo mnie interesuje. Czy mógłby mi ktoś napisać jak zrobićten efekt?



#3

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Nie pamietam, czy vagasaur nie robił czegoś podobnego.. Ja sam nie sprawdze, bo sv na macu nie mam ;)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !!