Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Uszkodzona Soczewka/ Obiektyw gopro hero 3 BE RATUNKU !!!

Hero 3 obiektyw uszkodzony

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

go4fun

go4fun

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: GoPro Hero 3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB
Witam wszystkich prosze o pomoc
Podczas lądowania dji phantom 2 obiektyw dotchnął ziemi i powstało pęknięcie soczewki, co w takiej sytuacji kamera nie jest moja pozyczylem ja i teraz bardzo potrzebuje wyjść z tej niezręcznej sytuacji czy mozna gdzies kupic taka czesc zamienna i w prosty sposob ja wymienic czy co w takiej sytuacji, zaznaczam ze najprawdopodobniej nie posiadam paragonu ani dowodu zakupu. Ratunku !!! Jest to kamera gopro Hero 3 BE czy jest we Wrocławiu jakis serwis ktory naprawia takie cuda . Jestem bezradny

#2

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Po pierwsze użyj opcji szukaj. Nikt tego nie naprawia ani we Wrocławiu ani w żadnym innym mieście. Możesz sobie zrobić to na własną rękę kupując soczewkę od dystrybutora lub od chińczyka. Wtedy tracisz gwarancję na kamerę. Soczewka nie dotknęła ziemi bo moje chłopaki rzucają po ścianach kamerę i jakoś nic nie pękło, ale nauczony na błędach zainwestowałem w osłonkę.Tu link z moimi perypetiami z soczewką

http://kamerypov.pl/...yw/?hl=soczewka

Pozdrawiam



#3

go4fun

go4fun

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: GoPro Hero 3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB
Tak szukałem i opisywałes uszkodzenia hero 2 ja posiadam 3 i dlatego założyłem ten temat
W takim razie prosiłbym nadal o pomoc

Po pierwsze użyj opcji szukaj. Nikt tego nie naprawia ani we Wrocławiu ani w żadnym innym mieście. Możesz sobie zrobić to na własną rękę kupując soczewkę od dystrybutora lub od chińczyka. Wtedy tracisz gwarancję na kamerę. Soczewka nie dotknęła ziemi bo moje chłopaki rzucają po ścianach kamerę i jakoś nic nie pękło, ale nauczony na błędach zainwestowałem w osłonkę.Tu link z moimi perypetiami z soczewką
http://kamerypov.pl/...yw/?hl=soczewka
Pozdrawiam



#4

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB
:) Naprawdę. Trochę pomyśleć nie boli. Jak ci napisze jak wymienić koło w maluchu to napiszesz ze dalej nie wiesz bo masz mercedesa?


#5

go4fun

go4fun

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: GoPro Hero 3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB
Gościu weź poczytaj na necie odnośnie hero 3 a nie piszesz o swoim aktualnie dinozaurze wsród GoPro :]

#6

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB
Gościu. Mam Hero4 i Hero3+ wiec ty weź lepiej się ogarnij a nie osmieszaj się bardziej.
Jak już jesteś taki internetowy Joe czemu sobie na yt nie sprawdzisz jak rozkręcić wersję 3? Naprawdę trochę myślenia.

  • Lukasz lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Hero 3, obiektyw, uszkodzony