Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Gp 4 silver ładowarka samochodowa/ podtrzymywanie podczas nagrywania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

KarlaAppetina

KarlaAppetina

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: gopro 4silver
  • Karta pamięci: samsung, 32, (10)
Witam, miesiac twmu kupilam gp 4 silver w Media markt. Po 7 dniach została wymieniona na nową ponieważ odmawiała posłuszeństwa a mianowicie po podłaczeniu pod ładowarkę samochodową (oryginalna) pracowała ok. 1.5 h (czyli do wyczerpania aku) po czym sie wyłaczała i świecił sie pomarańczowy led ładowania. Kontaktowalam sie z supportem gopro gdzie mnie poinformowano, ze kamer podlaczona pod ladowarke jak najbardziej powinna dzialac. Zlozylam reklamacje - kamere wymienili. Tydzien bylo ok. Jezdzilam autem kamera nagrywala w petli. Po ok. Tygodniu, dwoch znowu to samo. Kamera nagrywa tak dlugo ile wytrzyma aku po czym sie wylacza. Wyczytalam na forach zagranicznych ze warto sprobowac z wtyczka 2.1 A ale niestety nie przyniosło to rezultatu. Prosze o rade co mam zrobi. Mam kamere od nieco ponad miesiaca a nie moge jej uzywac w sposob jaki chcialam czyli wideo rejestrator mimo, ze producent wyraznie napisal na stronie, ze jest mozliwosc jednoczesnej pracy(nagrywania oraz podtrzymywania baterii. Czy ktos z Panstwa spotkal sie z takim problemem?

#2

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32
Sprawdź czy podłączenie kablem do komputra będzie udane, może etyczną od ladowarki uszkadza gniazdo w kamerze lub podczas używania w aucie coś sie obrusza... Sprawdź z komputerem innych pomysłów narazie brak....

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka



#3

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Pisałaś do tych z holandii, czy do freeway'a ? Rozumiem, że kamerę wymienili na nową.
Tak jak kolega wyżej pisał, może coś się poluzowało ?


Wysłane z telefonu, za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#4

KarlaAppetina

KarlaAppetina

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: gopro 4silver
  • Karta pamięci: samsung, 32, (10)
Generalnie kamera sama w sobie się ładuje. Zarowno pod kompem jak i w aucie, ale problem pojawia sie w chwili kiedy włączam trub nagrywania wtedy - na tyle na ile starczy baterii - kamera pracuje a pozniej sie wylacza, zeby znowu byc ładowaną w trybie off. Zaznacze, ze na poczatku bylo ok. Od samego poczatku uzywam tego samego kabla usb, kamera zamontowana na podszybiu za pomoca frame mount. Nie mam pomyslu dlaczego tak sie dzieje. Dzis jeszcze sprawdze, bo wyczytalam na forum, ze kamera powinna dzialac bez baterii, czy to faktycznie prawda? Pisalam zarowno do tych gostkow z Holandii jak i do Freeway'a (to oni mi polecili kamere reklamowac). Zaznacze, ze na wtyczce 2.4A kamerka ładuje się szybciej, wszystkie inne urzadzenia działają poprawnie - iphone, ipad normalnie sie laduje, radio cb dziala.

#5

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Czyli tak, włączasz kamerę. Podłączasz ją do ładowania, i się ładuje. Wówczas włączasz nagrywanie, a kamera przestaje się ładować, tak ? Może to jakiś błąd w sofcie ? Wgraj najnowszy, może pomoże.

Wysłane z telefonu, za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#6

KarlaAppetina

KarlaAppetina

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: gopro 4silver
  • Karta pamięci: samsung, 32, (10)
Zgadza się. Malo tego, ze nie ładuje to nawet nie podtrzymuje. Co wiecej. Bylam dzi w Media i rozmawialam z gosciem, ktory jak sie okazalo tez ma gph4 i powiedzial, ze nie ma tego problemu mimo, ze nie uzywa oryginalnych akcesoriow (wtyczki do zapalniczki, kabel). O ile sie orientuje to kamerka byla aktualizowana jakies 2-3 tyg temu - jak tylko dostalam nowa. Chyba, ze od tamtego czasu wyszla juz nowa aktualizacja. Najbardziej mnie zastanawia fakt, ze na samym poczatku kamera dzialala jak nalezy. Teraz sie wylacza:-( moze znowu ja zareklamuje?

#7

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Czyli było dobrze, zepsuła się, potem dałaś ją do reklamacji, i nadal to samo ?
Jeśli tak, to pisz do freewaya.

Wysłane z telefonu, za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#8

szymonpoznan1

szymonpoznan1

    Newbie

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero 4 Silver + Smart Remote
  • Karta pamięci: Kingston 64GB GOLD [90/45mb/s]
Ciekawe. Ja nie sprawdzalem u mnie jeszcze omawianego problemu, ale z tego co zauwazylem na mojej H4silver jesli podlacze kam do pradu (nie wazne czy zasilacz czy np powerbank) to kamera laduje sie. Jesli jednak zaczne nagrywac to ladowanie przerywa sie ale energia idzie z kabla a nie baterii. Gdy konce nagrywac znowu sie laduje. Z racji ze to moj pierwszy kontakt z gopro przyjalem to za jej norme... Czy moze jednak tez mam sie zaczac bac ze cos z nia nie tak?

#9

KarlaAppetina

KarlaAppetina

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: gopro 4silver
  • Karta pamięci: samsung, 32, (10)

Czyli było dobrze, zepsuła się, potem dałaś ją do reklamacji, i nadal to samo ? Jeśli tak, to pisz do freewaya.Wysłane z telefonu, za błędy przepraszam.


Kupilam kamerke, cos z nia bylo nie tak - zle nagrywala - dalam do reklamacji - wymienili mi na nowa. Nowa dzialala jak nalezy ale niestety po tygodniu znowu sie cos skopalo. Kamerke została wymieniona w sklepie gdzie zostala kupiona - Media Markt. Jak pisalam w tej sprawie do Freewaya to odeslali mnie do sklepu gdzie zostala kupiona kamera. Pojade dzis do media markt ale z tego co wiem nie maja na stanie gph4...

#10

Igul

Igul

    Specjalista

  • Moderator
  • Pip
  • 220 postów
  • Miejscowość:Poręba
  • Kamera: GoPro Hero4
  • Karta pamięci: 32GB GOODRAM

Ostatnio byłem w Media Markt i stała wielka półka wypełniona po brzegi GP H4 :) 



#11

KarlaAppetina

KarlaAppetina

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: gopro 4silver
  • Karta pamięci: samsung, 32, (10)

Ostatnio byłem w Media Markt i stała wielka półka wypełniona po brzegi GP H4 :)

W Warszawie brak. Zaraz pojade i jeszcze sprawdze ale juz powoli mnie zaczyna ta sprawa wnerwiac. Tyle kasy za kamere a nie dziala jak powinna...

#12

KarlaAppetina

KarlaAppetina

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: gopro 4silver
  • Karta pamięci: samsung, 32, (10)
Kamera oddana do reklamacji. Zobaczymy co z tego bedzie.

#13

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Życzymy pomyślnego zakończenia tej sprawy ;)
Pisz, czy się udało.

Wysłane z telefonu, za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#14

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Wyjmij baterie. Kamera nie będzie się wyłączała kiedy bateria się wyładuje a będzie nagrywała z prądu ładowanego :)

Pozdrawiam



#15

KarlaAppetina

KarlaAppetina

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: gopro 4silver
  • Karta pamięci: samsung, 32, (10)
Niestety kamerka sie nie wlacza po wyjeciu baterii i podlaczeniu pod samochodowa ladowarke. Nie ma zadnej reakcji.

#16

KarlaAppetina

KarlaAppetina

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: gopro 4silver
  • Karta pamięci: samsung, 32, (10)
Koledzy, mam małą prośbę - czy osoby posiadajacy gph 4 silver mogli by sprawdzić, czy kamerka działa, nagrywa po wyjęciu baterii i podłaczeniu pod źródło zasilania - komputer, ładowarka stacjonarna lub samochodowa? Bardzo mi na tym zależy ponieważ dzwoniła do mnie kierowniczka działu serwis sklemu Media markt i upiera się, że kamera po wyjeciu baterii i podlaczeniu pod zrodlo zasilania nie powinna dzialac, to samo sie tyczy podtrzymywania podczas pracy - nagrywania.
Z gory bardzo dziekuje!

#17

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

lepszego dowodu na to że Pani ,,w d*#ie była i g*^#no widziała" nie potrzebujesz?

działa i nagrywa bez baterii pod powerbankiem na prądzie 1A

zdjęcia duże w pełnej rozdzielczości pokaż jako dowód

powodzenia

Załączony plik  _DSC4003.JPG   53,49 KB   11 Ilość pobrańZałączony plik  _DSC4002.JPG   53,51 KB   11 Ilość pobrań

 


  • PHOTO PARIS lubi to

#18

KarlaAppetina

KarlaAppetina

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: gopro 4silver
  • Karta pamięci: samsung, 32, (10)
Dzięki serdeczne!:-)

#19

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Mam 3+ silver i 4 black. Działa.

Problemem może być ładowarka samochodowa. 

Oryginał ma 5V i 1A ale ciężko coś takiego znaleźć. Zostaje kupić coś takiego. Ja mam i działa.

Pozdrawiam


  • PHOTO PARIS lubi to

#20

KarlaAppetina

KarlaAppetina

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: gopro 4silver
  • Karta pamięci: samsung, 32, (10)
Mam 4 wtyczki do zapalniczki samochodwej - jedna jest podobna do tej roxy, kupiona w media markt, dwa porty usb po 2.4 A na gniazdo, druga oryginalna, trzecia od navi tomtom trzecia jakis no name 1A. Na żadnej nie działa jak powinno. Wczoraj właczyłam kamere, podłaczyłam zasilanie, wyjelam baterie (działała) ale w momencie rozpocźecia nagrywania kamera się wyłaczyła....