Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Pytania do posiadaczy GoPro Hero 4 silver. Funkcja zdjęć.

gopro hero 4 silver

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

aleksandermcgregor

aleksandermcgregor

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:torun
  • Kamera: gopro 4 silver
  • Karta pamięci: 32GB sandisk ultra

Witam, niedawno zdecydowałem się zakupić kamerę GoPro 4 Silver. Jest to moja pierwsza kamera sportowa. Ogólnie jestem dość zadowolony, choć nie miałem zbytnio czasu jej jeszcze dobrze przetestować. Mam dwa pytania:

 

1.W instrukcji jest opisana opcja przeciągania z lewej do prawej strony ekranu, która ma być skrótem do podglądu zrobionych zdjęć, Działa to u was? U mnie nie.

 

2.Czy w waszych kamerach (lub starszych modelach gopro)  robienie zdjęć w trybie pojedynczym też działa wolno?

U mnie po naciśnięciu przycisku do robienia zdjęć, mija około 2s. Najpierw znika obraz, potem dioda, dźwięk i dopiero, co sprawia że robienie zdjęcia jest na prawdę uciążliwe.

 

Oczywiście głównym zadaniem urządzenia jest robienie filmów, ale takie zachowanie kamery mnie dość zastanawia. Poza tym przy gorszym oświetleniu zdjęcia dają się bardzo łatwo rozmazać.

 

Użytkowników starszych modeli również bardzo proszę o wypowiedzenie się na temat funkcji Photo w ich modelach.



#2

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

Ad.1 EDIT: u mnie to działa tak:

przesuwając dotykiem z dołu w góre ekranu rozsuwasz belkę z ustawieniami trybu

przesuwając z prawej do lewej dotykiem ekranu rozsuwasz belkę głównego MENU

Ja osobiście raczej nie korzystam z dotyku LCD i mam ciągle zablokowany

Ad.2 jest to celowe dzialnie byś miał czas od nacisniecia do ustawienia kamery np. Selfie i zrobić zdjęcie. Dlatego masz jescze burst modę i timelapse....
Do ciemnych zdjęć używaj nightphoto ale musis mieć stabilna kamerę i nieruchomy obraz fotografowany.

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
 


  • aleksandermcgregor lubi to


Wróć do GoPro Hero4 · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gopro hero 4 silver