Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

GoPro4 Silver Drżenie i rozjaśnianie obrazu u dołu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

mario168

mario168

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: GoPro 4
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB

Witam

 

Problem jak w tytule. Obraz u dołu ekranu jakby drży, rozjaśnia się i ściemnia. 

Bardzo trudno opisać to zachowanie. Jest to denerwujące ze względu na to iż reszta obrazu jest nienaganna.

Dodałem film na którym to widać (1920x1080 50kl/s). 

 

Spotkaliście się z tym problemem? Jest na to jakiś sposób?

 

Pozdrawiam,

 

mario168



#2

Priders

Priders

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2216 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black Phantom fc40
  • Karta pamięci: 4x Sandisk, Extreme i Ultra
Gdzie ten obraz drży ? Przepraszam, ale jestem z poziomu telefonu i tutaj nic nie widzę... Nagraj coś z jakiegoś statywu, aby obraz był stabilny.

Wysłane z Smartfona. Za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#3

mario168

mario168

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: GoPro 4
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB

Gdzie ten obraz drży ? Przepraszam, ale jestem z poziomu telefonu i tutaj nic nie widzę... Nagraj coś z jakiegoś statywu, aby obraz był stabilny.

Wysłane z Smartfona. Za błędy przepraszam.

Rozjaśnia się i przyciemnia u dołu ekranu. Widoczne na pełnym ekranie TV. Bardziej chodzi mi o to przyciemnianie niż o drżenie ale jak pisałem powyżej trudno opisać ten problem. Plik który wrzucam na Youtube też traci na jakości a tym samym na problemie który opisuję. Moje pytanie, czy ktoś w swojej kamerce zauważył taką przypadłość.



#4

Jc0b

Jc0b

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Kamera: Gopro Hero 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk, 32 gb, (10)

Rozjaśnia się i przyciemnia u dołu ekranu. Widoczne na pełnym ekranie TV. Bardziej chodzi mi o to przyciemnianie niż o drżenie ale jak pisałem powyżej trudno opisać ten problem. Plik który wrzucam na Youtube też traci na jakości a tym samym na problemie który opisuję. Moje pytanie, czy ktoś w swojej kamerce zauważył taką przypadłość.

Wydaje mi się, ze za bardzo przykładasz "rękę" do obrazu. To jest naprawdę minimalne zniekształcenie w niektórych sekundach filmu, żadnego przyciemniania tam nie widzę.



#5

Arus

Arus

    Newbie

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: GOPRO HERO 4 SILVER
  • Karta pamięci: Samsung PRO 32GB 80MB WRITE

Rozjaśnia się i przyciemnia u dołu ekranu. Widoczne na pełnym ekranie TV. Bardziej chodzi mi o to przyciemnianie niż o drżenie ale jak pisałem powyżej trudno opisać ten problem. Plik który wrzucam na Youtube też traci na jakości a tym samym na problemie który opisuję. Moje pytanie, czy ktoś w swojej kamerce zauważył taką przypadłość.

Ekran QuadHD, nic nie widzę, może leciutko ale przecież nikomu to nie przeszkadza? Być może każdy coś takiego ma tylko nie zauważa. Nie ma się co przejmować, ewentualnie tak jak napisali koledzy, ujęcie statyczne. Chyba, że wrzucisz surowy plik.


  • Jc0b przyznał pochwałę

#6

Jc0b

Jc0b

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Kamera: Gopro Hero 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk, 32 gb, (10)

Ekran QuadHD, nic nie widzę, może leciutko ale przecież nikomu to nie przeszkadza? Być może każdy coś takiego ma tylko nie zauważa. Nie ma się co przejmować, ewentualnie tak jak napisali koledzy, ujęcie statyczne. Chyba, że wrzucisz surowy plik.

Arus ma rację. Na razie nic nie możemy zrobić, zrób stabilne ujęcie, chociażby postaw kamerę na jakimś pieńku żeby stała i wrzuć surowy plik, wtedy pomyślimy.


  • Arus przyznał pochwałę

#7

aleksandermcgregor

aleksandermcgregor

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Miejscowość:torun
  • Kamera: gopro 4 silver
  • Karta pamięci: 32GB sandisk ultra

Ja u siebie nie zauważyłem podobnego problemy, tak jak nie zauważyłem go na załączonym filmiku, obraz drży bo kamerka nie ma stabilizacji optycznej



#8

Arus

Arus

    Newbie

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: GOPRO HERO 4 SILVER
  • Karta pamięci: Samsung PRO 32GB 80MB WRITE

Ja u siebie nie zauważyłem podobnego problemy, tak jak nie zauważyłem go na załączonym filmiku, obraz drży bo kamerka nie ma stabilizacji optycznej

I mechanicznej :)




Wróć do GoPro Hero4 · Następny nieczytany temat →