Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Hero 4 Silver i Android KITKAT...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Rob Wo

Rob Wo

    Newbie

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • Kamera: GO PRO HERO 4 SILVER
  • Karta pamięci: SANDISK 64GB, (10)

Zakupilem wczoraj kamerkę i oczywiście zainstalowalem apke na swojego phableta MyPhone Luna 6x1.5 Ghz , grafika mali 450 -1028x768  i android 4.4.2 KitKat. Niestety brak obrazu wszystkie inne funkcje, nagrywania, ustwień i odtwarzania działają na telefonie. pozyczylem od znajomego Samsung S4 i aplikacja działa prawidlowo, znalazlem stary telefon ze starszą wersją androida, aplikacja działa prawidłowo. Zrobilem wszystko co pisze na stronie freewaya, Zrobilem reset telefonu do ustawien fabrycznych, zrobilem update kamery i nadal ten sam problem. Niestety nie mam juz pojecia co dalej robić. W sumie wkurzylem sie trochę, bo wydalem 1600zl w sumie za urządzenie które nie spelnia moich oczekiwań. Telefon kupiony miesiąc temu tak ze nówka. Tydzien temu kupilem w markecie Sony HDR-AS30V i apklikacja sony na telefonie działała prawidłowo z podglądem. Niestety oddalem Sony, slaba jakość nagrywanego obrazu. Sumująć, czy ktoś mi moze powiedzieć czy apka z podglądem na GoPro4 Silver nie działa na androidzie KitKat lub też czy apka jest tylko do dedyktowanych telefonów. Martwi mnie to ze specjalnie kupilem telefon z 6calowym wświelaczem aby móc sterować i mieć podgląd filmowania z drona Dji Phantom. Pozdrawiam



#2

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

jedna rzecz, mianowicie sprawdź sobie jakie jest zasięg wifi z telefonu wątpię żebyś widział z drona jakiś obraz może zerwać zasięg tak mi się wydaje z pilota zasęg jest ok ponad 100m natomiast z telefonu ze 20-30 góra przynajmniej ja tak miałem a im większy obraz to większa pikselizacja ja mam xperie z1 i jest w miare okej ale np na na tablecie 10 calowym obraz masakra

wydaje mi się że telefon lipa i tyle 


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#3

Rob Wo

Rob Wo

    Newbie

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • Kamera: GO PRO HERO 4 SILVER
  • Karta pamięci: SANDISK 64GB, (10)

Nie chodzi mi o drona ale chodzi mi po prostu o brak obrazu z kamery w zasięgu 2 metrów na telefonie. Co do telefonu, jestem spokojny, jest bardzo szybki i ma bardzo dobre osiągi w Antutu. Przewyższa nie jeden dobry markowy telefon. No moze nie jest to Z1 ale chyba apka na GoPro powinna dzialac na wiekszosci telefonów z podglądem. ponawiam pytanie. Czy apka jest obsługiwana przez KitKat i czy tylko do dedyktowanych telefonów. Powtarzam ze z Sony apką nie mialem zadnych problemów.



#4

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

moim zdaniem telefon kuleje, ja sprawdzałem i na sony i na samsungu, wszystko śmiga, nawet na wynalazku typu Reyo (podróbka samsunga) działa

to moje zdanie  


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#5

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

jezeli sprawdzałeś na innych i działa to wina twojego telefonu ewidentnie


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#6

Rob Wo

Rob Wo

    Newbie

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • Kamera: GO PRO HERO 4 SILVER
  • Karta pamięci: SANDISK 64GB, (10)

Z tego co się doczytalem w necie, pomimo ze przy instalowaniu pokazuje zgodność z telefonem, niestety ta aplikacja do Go Pro 4 Silver nie obsluguje wielu modeli w tym i mojego telefonu.. np. Iphone 5. Hmm... no dobrze, ale Silver ma także bluetootha... i tutaj też porażka.. na chwile obecną  bluetooth dziala tylko na IOS. Zastanawiam sie dzis czy nie oddać kamerki bo robi się to bez sensu. Przecież nie bedę wydawał kolejne 1500zl aby mieć obraz na telefonie.



#7

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

ja bym kupił normalny telefon a nie wynalazek, kamera jest jak najbardziej ok

oszczędności kolego się nie opłacają jednak :) 


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#8

skiper83

skiper83

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 672 postów
  • Miejscowość:Lubuskie
  • Kamera: GoPro 3 Silver & Phantom 3 pro
  • Karta pamięci: 2x SanDisk 16GB (10)

Siema powiem tak. Od ostatnieja aktualizacji apki gopro mam to samo może nie za każdym razem ale często pojawia się że apka połączona widzi kamerę , wszystko mogę poustawiać a podglądu nie ma. Ponowne uruchomienie apki daje podgląd ale jak się tel wygasi to czasem trzeba apkę uruchomić na nowo i to mnie wkur.... :x a telefon mam Xperia Z2 android 4,4,4. a dodam że wcześniej śmigało wszystko na gopro 3 silver i telefonach Z1 i Z2


 

 

 

 

 


#9

Rob Wo

Rob Wo

    Newbie

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • Kamera: GO PRO HERO 4 SILVER
  • Karta pamięci: SANDISK 64GB, (10)

I tutaj wlaśnie sedno pytania, jesli wszystkie inne aplikacje na androida 4.4.4 smigają na telefonie i nie ma zadnych problemow,a apka na nowego hero 4 Silver nie pokazuje podglądu, to być moze jest problem w tym ze aplikacja nie dziala poprawne na wyzszych wydaniach androida..  moze zadam w ten sposob pytanie.. czy ktos z forumowiczów ma androida 4.4.2 lub wyzej i czy ma ktoś podobne problemy do moich i mojego przedmówcy. 



#10

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

a moze to jest ten problem ze jak nagrywasz w pal to zwyczajnie podgladu nie ma a na ntsc w 24fps jest a wyzej juz niekoniecznie np 60fps i wyzej moze nie widziec ot co 

fakt ze mialem tak z poprzednia kamera ze apka musiala uruchomic sie 2 razy bo za pierwszym zawsze sie wykrzaczała

może spróbuj tak jak mówie ntsc i 24 fps zobacz czy jak nagrywasz to podglądvv jest

mam rozumieć że chodzi o pogląd podczas nagrywanie 


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#11

Rob Wo

Rob Wo

    Newbie

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • Kamera: GO PRO HERO 4 SILVER
  • Karta pamięci: SANDISK 64GB, (10)

Jesli o mnie chodzi, nie mam od początku zadnego podglądu ani bez ani w trakcie nagrywania, poza tym wszystkie funkcje chodzą, ustawialem rózne ustawienia fps i systemy...wertuje na razie fora zagraniczne.. ale dochodze do wniosku ze aplikacja ma problemy z wyzszymi androidami.



#12

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

tak jak mówie ja mam 4.4.4. i śmiga 


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#13

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

może napisz do gopro 


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#14

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Łącz posty !

Mówiłeś, że na innych telefonach działa, tak ? Czyli to nie problem z kamerą, a telefonem.
Sprawdź 720p, może po prostu telefon nie ogarnia takiej jakości jak 1080p.

Wysłane z Smartfona. Za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#15

buble

buble

    Newbie

  • Użytkownik
  • 48 postów
  • Miejscowość:Grudziadz
  • Kamera: Go pro 4 silver
  • Karta pamięci: Samsung 64gb ,
Mi na moim Andku 4.4.2 Tez działa, natomiast na windows phone nie .

#16

Rob Wo

Rob Wo

    Newbie

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • Kamera: GO PRO HERO 4 SILVER
  • Karta pamięci: SANDISK 64GB, (10)

Widze ze nie przeskocze tego tematu z podgladem w moim telefonie, pisalem do freewya i na razie cisza, po prostu trzeba bedzie czekac na nową aktualizacje do Hero 4 i wtedy sie zobaczy czy moj phon zaskoczy, ale po malu dochodze do innego wniosku i jestem sklonny jednak nie zmienaic telefonu na kolejny, bo tak naprawde niektore markowe telefony są daleko w tyle do mojego i jestem z niego bardzo zadowolony a w szczególności z nagrywania w FullHD 30fps. Ale znalazlem inne wyjscie z którego skorzystam. Na dniach zakupie REMOVU P1 i w zupełności mi wystarczy i do podglądu i sterowania kamerą. Kosztuje cos niecale 400 zł i jest dostepne na naszym rynku.

 

 




Wróć do GoPro Hero4 · Następny nieczytany temat →