Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

warny, bany i inny karcer...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

Ostatnim czasem straszny syf sie tu zrobił, post goni post że forum się gotuje...

dużo nowych ludzi (chwała za to !) ale duża część z nowych rejestruje się na forum i od razu klepie post jaki ktoś napisał godzinę wcześniej BO PRZECIEŻ MU WOLNO ! A ODPOWIEDZ MU SIĘ NALEŻY !

 

jestem również zarejestrowany na forum motocyklowym (nareszcie

WARN bez żadnego ale, Post w którym zamieściłem link został edytowany przez moda i pięknie zaznaczone że dostałem za to warna.

U nas czegoś takiego nie ma a szkoda, bo przez ten syf jaki tu się od jakiegoś czasu wydarzył, mi się odechciało aż tak często przebywać na tym forum. Ja wiem że żadna to strata po mnie .... ale co jeśli przestanie wchodzić kilku innych userów którzy mają pojęcie o tym co piszą ? wtedy będzie ogromna strata dla forum...

Administratorzy i moderatorzy proszę pomyślcie o tym, warnowanie a w skrajnych przypadkach głupoty banowanie to nic złego....



#2

mcdavid

mcdavid

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 250 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: Hero 3+ BE, Xiaomi, Yi
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB

Z całą stanowczością popieram!



#3

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

podpisuję się rękoma i nogami pod tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#4

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1940 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Bo twardym trza być, a nie miętkim :)


  • D2idek lubi to

#5

skiper83

skiper83

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 672 postów
  • Miejscowość:Lubuskie
  • Kamera: GoPro 3 Silver & Phantom 3 pro
  • Karta pamięci: 2x SanDisk 16GB (10)

D2idek i to jest to co ja pisałem w jednym z tematów i koledzy niektórzy byli źli na mnie że mam jakieś pretensje do nowych ale 100% racji że jest burdel na forum. Za chorobę zwaną "forumowym upośledzeniem umysłowym" patrz ledwo przeszedł przez formularz rejestracji i już wali między główne regały z pytaniami zamiast poczytać i użyć opcji szukaj powinien być ban. Brakuje na forum po rejestracji i pierwszym logowaniu się wielkiego komunikatu zasłaniającego całe forum a na nim treść " z racji że jesteś nowy a my mamy swoje zasady zapraszamy do działu przywitaj się i przedstaw tutaj Wielki w Hu.... przycisk z napisem PRZYWITAJ SIĘ."

I dopiero po dokonaniu wpisu w tym dziale odblokowują się inne opcje forum :D
Na jakimś forum spotkałem się z takim filtrem i dopóki się nie przedstawiłem i nie miałem 10 postów nie mogłem założyć sam tematu :)
 


  • D2idek lubi to

 

 

 

 

 


#6

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

każda taka metoda jest jest dobra !

na forum motocyklowym mam warna, ostrzeżenie zniknie po 60 dniach od daty nadania. Bardzo dobra metoda!

z limitem postów też jest dobra ale to spowoduje klepanie postów  :

NO, TAK , ZGADZAM SIĘ itp....

 

wg. mnie ?

Moderatorzy powinni być bardziej surowi, dać warna i w PW napisać za co delikwent go dostał.

i wcale nie chodzi o to by nowych odstraszać! chodzi o to by pilnować tych którym się ,, należy "

 

chyba właśnie z tego powodu nie wysłałem zgłoszenia na MODA :wink: choć jest to do uzgodnienia z Adminami :twisted:



#7

skiper83

skiper83

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 672 postów
  • Miejscowość:Lubuskie
  • Kamera: GoPro 3 Silver & Phantom 3 pro
  • Karta pamięci: 2x SanDisk 16GB (10)

każda taka metoda jest jest dobra !

na forum motocyklowym mam warna, ostrzeżenie zniknie po 60 dniach od daty nadania. Bardzo dobra metoda!

z limitem postów też jest dobra ale to spowoduje klepanie postów  :

NO, TAK , ZGADZAM SIĘ itp....

 

wg. mnie ?

Moderatorzy powinni być bardziej surowi, dać warna i w PW napisać za co delikwent go dostał.

i wcale nie chodzi o to by nowych odstraszać! chodzi o to by pilnować tych którym się ,, należy "

 

chyba właśnie z tego powodu nie wysłałem zgłoszenia na MODA :wink: choć jest to do uzgodnienia z Adminami :twisted:

Klepanie postów no tak itd... jest do upilnowania przez nas samych bo wchodząc w tematy które obserwujesz masz funkcję zgłoś i w tytule zgłoszenia "treść nie wnosi nic do rozmowy" :D a resztę robi moderator lub admin :D
Co do bycia moderatorem też myślałem nad tym ale dostał bym władzę i wszyscy nie stosujący się do zasad byli by na warunkowym ciągle :D


  • D2idek lubi to

 

 

 

 

 


#8

D2idek

D2idek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 648 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme64/Ultra32

a ja bym bardzooo prosił o zabranie głos Administrację w tym temacie... bo my gadać sobie możemy ale wasze zdanie jest decydujące



#9

Sebastian

Sebastian

    Wyjadacz

  • Moderator
  • PipPipPip
  • 1316 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: 3BE/3BE+
  • Karta pamięci: 16/32/64
Cały czas jest prowadzona dyskusja na ten temat. Wasz głos także jest brany pod uwagę bo wy tu jesteście najważniejsi.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w temacie.

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk 2


Pozdrawiam

Sebastian

MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#10

skiper83

skiper83

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 672 postów
  • Miejscowość:Lubuskie
  • Kamera: GoPro 3 Silver & Phantom 3 pro
  • Karta pamięci: 2x SanDisk 16GB (10)

mały off topic
Zapadła dziwna cisza na forum... ciekawe czy związana z tematem banów i nikt nie chce się narazić nie znając zasad czy może wszyscy ruszyli z nowym updatem do gopro w miasto :D

koniec off topic

 

Czekamy więc na decyzje i propozycje zmian jeśli takie będą :)


 

 

 

 

 


#11

rax90

rax90

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 132 postów
  • Miejscowość:Szczecin
  • Kamera: GoPro HERO (entry level)
  • Karta pamięci: Kingston 32gb UHS-I
Chyba na każdym forum powinny być kary za złamanie regulaminu? To dlaczego tu nie ma tego od początku?
Ja sam jestem moderatorem na innym forum o tematyce gta SA multiplayer.
Więc myślę że mógłbym tu pomóc. Tam na forum jest tak że jak masz 100% ostrzeżeń - ban na 2 tygodnie
80% - blokada postów i od 60% - moderacja

#12

Marek

Marek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 42 postów
  • Miejscowość:Gliwice

Klepanie postów no tak itd... jest do upilnowania przez nas samych bo wchodząc w tematy które obserwujesz masz funkcję zgłoś i w tytule zgłoszenia "treść nie wnosi nic do rozmowy" :D a resztę robi moderator lub admin :D

 

Treścią nie wnoszącą nic do rozmowy jest także ciągłe informowanie świata, na jakim urządzeniu i przy pomocy jakiej aplikacji użytkownik wyklikał wpis. Czasem ta treść jest dłuższa niż meritum. Gdyby choć robił to za każdym razem na czym innym ;).

Według mnie to fatalna maniera, która po prostu śmieci na forum. Choć bywa zabawna (dziś rano dostałem pozdrowienia od telefonu Sony ;) ), to w praktyce jest tylko pustym szumem.


  • jacqu1916 lubi to

#13

Filonnet

Filonnet

    Administrator

  • Admin
  • 633 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

ja sie z Wami wszytkimi zgadzam w 100% jednak wszytko jest zwiazane z czasem i obsada.

 

Dzis do grona modow dolacza 3 nowe osoby, wiecej ludzi w załodze wiec moze i porzdek bedzie wiekszy, pomysly z ostrzezeniami. Jesli ktos czuje sie na siłach, ma checi, czas, zapal, wiedze, doswiadczenie to na takich ludzi czekamy z otwartmi ramionami :)


FORUM | |    |

 


#14

Bartq

Bartq

    Administrator

  • Admin
  • 544 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: 2x Samsung SDXC 64GB

I jeszcze przypominamy o opcji "ZGŁOŚ" pod Avatarem. Każde zgłoszenie jakiegoś postu/tematu, który narusza zasady Forum jest naprawdę cenne. Tak jak Filon napisał, będzie nas teraz więcej pilnujących, więc powinniśmy skuteczniej plewić bezsensowne posty :).


FORUM | |    |