Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

czas nagrywania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

carlos2384

carlos2384

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:poznań

witam

 

mam kilka pytań odnośnie mini kamer czasami też nazywanych szpiegowskimi:)

Chcę sobie ułatwić życie na studiach i chce sobie kupić taką małą kamere do nagrywania wykładów  ale takie które do tej pory znalazłem to nagrywają po 1 do 2 godzin a ja potrezebowal bym ok 10 godzin. Liczę się z tym że bedę musiał mieć kilka baterii i kart pamięci ale też nie znalazłem  zadnej kamery tego typu z wymienna baterią każda ma wbudowana baterie. Więc prosiłbym o radę gdzie coś takiego mogę znaleść:) przeglądałem już ofertę sklepu spyshop i szukam dalej :)

 

pozdrawiam



#2

skiper83

skiper83

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 672 postów
  • Miejscowość:Lubuskie
  • Kamera: GoPro 3 Silver & Phantom 3 pro
  • Karta pamięci: 2x SanDisk 16GB (10)

Po pierwsze sprawdź tutaj bo wypada od tego zacząć a nie walić na skróty.

Po drugie jak już się rozpisałem to:

1) możesz kupić takie coś jak power bank do kamery w zależności od pojemności uzyskasz czasy zasilania.

2) karta pamięci da czas nagrywania w zależności od wielkości (rozdzielczości filmu)

pkt drugi poczytaj o właściwościach kamery , popytaj w sklepie jak masz taki pod ręką czy możesz wykonać próbny zapis filmu np 720p przez 60sek i zobaczysz ile zajmuje plik i wtedy policzysz sobie ile kart a może jaki dysk zewnętrzny bo też jest taka możliwość będzie ci potrzebnych.

Ale sądząc po twoim wpisie cytuję " chcę sobie ułatwić życie na studiach ..." zrezygnuj ze studiów bo jesteś za leniwy by uszanować pewne zasady forum a po drugie chyba profesora google nie lubisz a on tyle wie ...


 

 

 

 

 


#3

Jc0b

Jc0b

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Kamera: Gopro Hero 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk, 32 gb, (10)

Kolega wyżej ma stu procentową rację. Poza tym, do nagrywania wykładów po co Ci kamera sportowa? Zainwestuj w jakąś zwykłą z dobrym dźwiękiem i będzie git. Szerszy kąt w kamerach sportowych nie pozwoli Ci uchwycić wszystkiego co profesor piszę na tablicy.



#4

titit

titit

    Newbie

  • Użytkownik
  • 46 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: GP4B
  • Karta pamięci: 64GB
Chlopaki o czym Wy tu mowicie, niech chlop bierze kartke, dlugopis i wysili swoja pamiec aby popracowac troche glowa a nie kamery, sciagi, znajomosci a pozniej takie "pseudo lekarze i pseudo inzyniery" koncza studia co nic po podjeciu pracy nie umieja, masakra!

#5

mbiela

mbiela

    Newbie

  • Użytkownik
  • 38 postów
  • Miejscowość:Warszawa
Jak byłem młody i szalony, to wykłady się nagrywało dyktafonem (wielu wykładowców nie pozwalało na takie rzeczy), a tu chyba o ekspresję wykładowcy się rozchodzi ;)
Poza tym, nagrywanie ludzi bez ich wiedzy jest niezgodne nie tyle z prawem, co dobrym wychowaniem... Tu raczej nie ma zagrożenia, przed którym chcesz się bronić za pomocą wideorejestratora..

Wytapa... Wypata.. napisane Tapatalkiem.



#6

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

proponuje zamknąć temat bo zaśmieca forum 


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#7

titit

titit

    Newbie

  • Użytkownik
  • 46 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: GP4B
  • Karta pamięci: 64GB
Dokladnie 👌