Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Błąd przy aktualizacji. PILNE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

sefilip

sefilip

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Kamera: GoPro 3+ black
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB 10

Witam,

Mam taki problem że zapomniałem hasła do sieci WIFI i robie aktualizację (hasła i loginu do nowej sieci) Przy zarejestrowaniu się na stronie GoPro.com/update (wpisanie potrzebnych danych numer itd...) Pobieram plik,wchodzę w moje dokumenty klikam pobrane i widzę pobrany plik UPDATE a w nim dwa pliki o nazwie settings.in i update.11 i od tego momentu zaczynają się schody. Włożyłem adapter wraz z kartą SD i wchodzę w mój komputer i chce przenieść plik Update (wcześniej zainstalowany) do Urządzenie magazynujące Secure Digital (F:)

Klikam kopiuj Update i wklej do w/w Urządzenie magazynujące Secure Digital (F:) i wyskakuje mi bład kopiowania pliku do folderu,Nie można skopiować Update:dysk jest chroniony przed zapisem. Usuń ochrone przed zapisem bądź użyj innego dysku....

Proszę o pomoc!

Dziękuje pozdrawiam



#2

ratystast

ratystast

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 133 postów
  • Miejscowość:Nysa
  • Kamera: GoPro Hero 3+ BE
  • Karta pamięci: Hama 32 GB
Włóż kartę do kamery i ją przez nią sformatuj, może pomoże Używasz adaptera na kartę SD? To przesuń ten plasticzek z lewej strony :D

#3

Priders

Priders

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2047 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black Phantom fc40
  • Karta pamięci: 4x Sandisk, Extreme i Ultra
Jeśli adapter, najprawdopodobniej masz przesunięty ten mały plasticzek po lewej stronie. Powinien być do góry.

Wysłane z Smartfona. Za błędy przepraszam.


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 



Wróć do GoPro Hero3+ · Następny nieczytany temat →