Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Sj4000 a praca strażaka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

wianek07

wianek07

    Newbie

  • Użytkownik
  • 6 postów

    Witam, kupiłem Sj4000, pracuję w PSP i mam taki mały pomysł zrobienia filmiku z kilku wyjazdów(jeżeli komendant wyrazi zgode na takie publikacje). Czy osłona która jest w SJ4000 umożliwi mi taką pracę, czy po prostu temperatura i warunki mogą szybko uszkodzić kamerę? 

    Jeden z materiałów który bardzo mi się podoba, nie widać za dużo jeżeli chodzi o akcję (niemożliwość ukazania pewnych informacji jeżeli chodzi o ofiary, poszkodowanych itp...)



    #2

    KilereQ

    KilereQ

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 184 postów
    • Miejscowość:Łuków (lubelskie)
    • Kamera: GoPro HERO 2014
    • Karta pamięci: 2x Sandisk Ultra 32Gb 48mb/s

    Chętnie bym zobaczył taki filmik. Wydaje mi się, że nic się nie powinno stać z kamerką chociaż trzeba uważać. Według mnie fajne może być ujęcie podczas drogi na akcje że kamera umiejscowiona u góry z tyłu wozu.

    Załączony plik  nowy-woz-bojowy-straz-pozarna-Wodzislaw-Sl..jpg   123,62 KB   17 Ilość pobrań



    #3

    wianek07

    wianek07

      Newbie

    • Użytkownik
    • 6 postów

      spoko postaram się porobić kilka ujęć, coś z ćwiczeń, może jakiś krajobraz + sport pożarniczy i zobaczymy. Nigdy nic nie montowałem z wideo więc jestem świeżak totalny:)



      #4

      Michal

      Michal

        Alpha i Omega

      • Senior Moderator
      • PipPipPipPipPip
      • 5194 postów
      • Miejscowość:Polska
      • Kamera: Hero 3
      • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

      A ja wam życzę jak najmniej pracy :) Film całkiem fajny :)



      #5

      Paradise

      Paradise

        Specjalista

      • Użytkownik
      • Pip
      • 205 postów
      • Miejscowość:Poznań
      • Kamera: GoPro hero 3 silver+
      • Karta pamięci: Sandisk 32GB Ultra Class 10
      Ja kiedyś zwiedzałem Wersal we Francji robiłem zdjęcia kamerką gopro. Było 30*C i kamerka znacznie spowolniła.