Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Kamera na rolki!

kamery kamera cam rolki hd fullhd full hd pomoc 1080p pov

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Akrobatyczny Adam

Akrobatyczny Adam

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Częstochowa/Kraków
  • Kamera: Jeszce żadnej ;-)
  • Karta pamięci: brak

Witam wszystkich serdecznie! :-)

Krótko i zwięźle, nie będę się zbędnie rozpisywał. Powiem tylko, że nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kamerami POV, więc przepraszam za błędy i moją niewiedzę.

Otóż jak w temacie - poszukuje kamery, którą mogę przymocować do ciała, ubrania, kasku, itp. Bardzo lubię jeździć na rolkach, dlatego fajnie byłoby uwieczniać te chwile choćby dlatego, żeby montować sobie filmy dla samego siebie ;) Otóż kamere też chciałbym wykorzystywać w turystyce - podczas zwiedzania bądź swobodnej przechadzki (po cóż duża kamera, którą trzeba trzymać w ręce skoro są małe, które można przymocować do ramienia :D ).

 

Najlepiej gdyby taka kamera kosztowała nie wiecej niż 1500zł, a nie mniej niż 700zł.

 

Przejrzałem forum i z tego co zauważyłem to dużo osób używa i poleca kamery GoPro. Moją uwagę zwrócił model GoPro Hero3+ Silver Edition. Oglądałem filmy na youtube, kamera spełnia moje wymagania - mówię tutaj o jakości i nasyceniu kolorów, a także nagrywaniu w gorszych warunkach (w ciemności, bądź słabym oświetleniu)

 

Moje pytania:

1. Ile może kosztować taka kamera (wiem, że moża sprawdzić ceny w sklepach ale ciekawi mnie przedział od najmniejszej do największej) nowa i używana, i czy opłaca się kupować używaną, czy lepiej nie ryzykować?

 

2. Czy w tej samej cenie znajdę jakąś lepszą, a nawet tańszą?

3. Czy kupując samą kamerę z zestawem standardowym (1. Kamera HERO3+ Silver Edition; 2. Wodoszczelna obudowa do 40m; 3. Szybkozłączka; 4. Szybkozłączka do pionowego montażu; 5. 1 zakrzywione + 1 płaskie mocowanie samoprzylepne; 6. 3-Way Pivot Arm; 7. Kabel USB do ładowania; 8. Akumulator Li-ion )

będę musiał dokupywać jakieś niezbędniki (prócz karty pamięci oczywiście)?

 

4. Co z filmami? W jakim formacie kamera zapisuje filmy i ile one ważą (np. minuta czy godzina filmu)? Przyda się to głównie w wyborze karty pamięci.

 

Nie wiem o co mógłbym jeszcze zapytać. Liczę, że użytkownicy tejże kamery powiedzą mi o niej jak najwięcej, czyli na co mam uważać, jej zalety i oczywiście wady, czy kamera ma jakiegoś konkurenta który lepiej sie sprawdza w danych warunkach.
Tak jak już mówiłem, chciałbym wykorzystywać ją podczas jazdy na rolkach, dlatego zależy mi na dobrej jakości, redukcji wstrząsów, krycia światła (słonecznego i lamp), ale przy tym zachowania kolorów.

 

Wybaczcie za niemądre pytania jeśli takie zadaje xD Licze na konkretną odpowiedź. :)



#2

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1733 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

trochę wysiłku i na wszystkie pytania odpowiedzi już są 

temat zamykam i zalecam szukać !!!!!!!!!!

 

http://kamerypov.pl/...silver-edition/

 

 

 

http://kamerypov.pl/...6-wasze-top-10/

 

http://kamerypov.pl/...mięci-do-gopro/

 

 

pozdrawiam 


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png



Wróć do Śmietnik · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kamery, kamera, cam, rolki, hd, fullhd, full hd, pomoc, 1080p, pov