Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Całonocna praca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

hamster

hamster

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Gopro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: 64GB

Być może wiele osób rozśmieszy moje pytanie, ale kto pyta nie błądzi. Posiadam Hero 4 Silver. To moja pierwsza kamerka w ogóle. A moje pytanie dotyczy czasu bezpiecznego czasu działania sprzętu. Chciałbym postawić kamerkę na całą noc, w celu uchwycenia ładnego filmiku Timelapse. Mam dość pojemną zewnętrzna baterię, którą chce podłączyć do kamerki. Czy kamerka działa z wyjętą baterią na samym zasilaniu sieciowym? I czy bezpieczne będzie zostawienie jej na całą noc w trybie pracy?? 



#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 4177 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Da się pisaliśmy kiedyś o tym na forum poszukaj! To było dość dawno nie mniej jednak przeszukaj forum.



#3

shogo23

shogo23

    Newbie

  • Użytkownik
  • 37 postów
  • Kamera: GoPro 4 silver
  • Karta pamięci: Sandisc Extreme 32GB

Kamera sie dosc dobrze zagrzeje ale bynajmniej ja nie miaelm opcji zeby sie zawiesila lub wylaczyla. Ty chcesz zarejestrowac calonocny ruch obrotowy czy jak ??? ;) bo na zachod czy wschod to godz spokojnie wystarczy i na jednej baterii oblecisz, mowie tu o timelaps z klatek zdjeciowych i nie samej opcji timelaps video.



#4

hamster

hamster

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Gopro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: 64GB

Chcę z klatek zdjęciowych zrobić ruch obrotowy. To moje początki, więc nie obejdzie się bez wielu prób. Trochę się boję o to grzanie właśnie. Ale już dostałem dość konkretną odpowiedź w innym miejscu, więc wiem co i jak :) Dzięki za zainteresowanie :) Pozdrawiam :) Temat można zamknąć :)



#5

shogo23

shogo23

    Newbie

  • Użytkownik
  • 37 postów
  • Kamera: GoPro 4 silver
  • Karta pamięci: Sandisc Extreme 32GB

Powiem odrazu z dzisiejszego doswiadczenia po lataniu zapomnialem wylaczyc kamery, wyciagam pozniej patrze 57min zapisane bateria jedna kreska ale zatrzymalem wylaczylem nie bylo zadnego problemu przynajmniej z tym silverem. owszem byla dosc dobrze ciepla ale nic sie nie dzialo, u ciebie bedzie jeszcze nazew to bedzie sie chlodzic.

 

Co do Twoich timelaps i ruchu obrotowego w nocy, nie polecam gopro zabawilem sie moim silverem juz w cos takiego siekalem do wyladowania baterii ustawilem photo nightlaps (jakis tam dluzszy czas naswietlania byl) owszem zarejestrowalem ruch obrotowy ale wydzieralem obraz na maksa tak ze nie wiedzialem czy to gwiazdy czy szum ;)))) jak gopro to bardziej wschody zachody itp byle bylo wiecej swiatla niz daja gwiazdy. najlepiej to takich nocnych timelapsow to raczej dobra puszka z dobrym iso.



#6

hamster

hamster

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: Gopro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: 64GB

Dzięki shogo :) Pobawię się i w zachody i we wschody :) Wiadomo, że korpusik z dobrym szkłem jest lepszy :) Ostatnio jarałem się nawet chmurami na niebie, więc na chwilę obecną niewiele mi trzeba :)



#7

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 4177 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Nic dodać nic ująć!




Wróć do GoPro Hero4 · Następny nieczytany temat →