Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Hero 4 Silver.Ładowanie baterii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

bpskipper

bpskipper

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów

    Witam. Mam problem bo nie wiem kiedy bateria jest w pełni naładowana. Ja robię to tak. Podłączam do kompa poprzez USB. Na ekraniku z przodu mam u góry symbol połączenia USB a na dole migający na przemian symbol baterii i wtyczki. Jak długo sie ładuje bateria i po jakich objawach czy informacjach wiem że się naładowała. To mruga i mruga. Nie chcę przedobrzyć, bo się jeszcze zapali. Jak to jest? GoPro mam pierwszy raz w rękach, a w instrukcji nic nie piszą.

    Dziękuje za odpowiedź.

    Bpskipper



    #2

    Micheł

    Micheł

      Ekspert

    • Użytkownik
    • PipPip
    • 512 postów
    • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
    • Kamera: Gopro H4S / H6B
    • Karta pamięci: Sandisk Extreme+,Samsung Pro+

    Nie rozumie za bardzo. Kamerę wyłącz i podłącz do ładowania i wtedy powinna ci się włączyć czerwona dioda z przodu. Gdy dioda zgaśnie to znaczy że kamera została naładowana.



    #3

    virus191

    virus191

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 139 postów

      Nie powinno ładować się baterii przez kamerę. Ja swoją 4 silver tak prawie załatwiłem. Za 115zł można kupić bardzo fajną ładowarkę, z 2 dobrymi bateriami.



      #4

      Enigma

      Enigma

        Newbie

      • Użytkownik
      • 32 postów
      • Miejscowość:Brzeszcze
      • Kamera: GoPro Hero 4 Black Edition
      • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)
      Dlaczego nie wolno ? Jestem nowicujeszem i o tym jeszcze nie słyszałem. Możesz powiedzieć coś więcej ? Wiem, że jeśli ładuje się w kontakcie należy mieć ładowarkę 5V - 1A większe parametry mogą trwale uszkodzić sprzęt - to wiadome. Póki co sam ładuje przez kabelek. Chyba wypadałoby jednak kupić specjalną ładowareczkę ☺

      Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka



      #5

      Micheł

      Micheł

        Ekspert

      • Użytkownik
      • PipPip
      • 512 postów
      • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
      • Kamera: Gopro H4S / H6B
      • Karta pamięci: Sandisk Extreme+,Samsung Pro+

      Ja jestem przypadkiem gdzie od ok. 2 lat ładuję baterię przez kamerę i nic mi się z nią nie dzieje. Fakt ponoć się uszkadza wejscie czy coś tam, ale ja jakoś tego nie zauważyłem :)



      #6

      mistrzCK

      mistrzCK

        I'm a Pro!

      • Użytkownik
      • PipPipPipPip
      • 1984 postów
      • Miejscowość:Kielce
      • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
      • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB
      Kumpel spalił kamerę bo było jakieś przepięcie i niestety. Poza tym ładowarką ładuje się w tym samym czasie 2 baterię, a można ją dokupić za grosze. Pozdrawiam Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
      • Priders i jacqu1916 lubią to


      Wróć do GoPro Hero4 · Następny nieczytany temat →