Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

sjcam sj4000 zewnętrzny mikrofon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

zdefcia

zdefcia

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów

    Tak wiem, że wiele razy było pisane, że zewnętrznego mikrofonu nie da się podłączyć do kamery sjcam sj4000, ale dlaczego? W gopro jest tak, że pierw mocuje się przejściówkę z mini usb na jack 3.5,a potem do niego mikrofon. A w sjcam czegoś takiego nie ma? Znalazłam przejściówkę z micro usb na jack 3.5 i później podłączyć ten mikrofon. Da się tak? jeśli nie, to jaki jest powód?



    #2

    jacqu1916

    jacqu1916

      I'm a Pro!

    • Moderator
    • PipPipPipPip
    • 2381 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: H3+B, H4B x 2
    • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

    forum ma swoje zasady, także proszę przestrzegaj ich 

    pozdrawiam 


     facebook_icon30x30.jpg

     

      social-instagram-30x30.png

     

      youtube-icon-30x30.png


    #3

    zdefcia

    zdefcia

      Newbie

    • Użytkownik
    • 3 postów

      czekam dalej na odpowiedź.



      #4

      snajp

      snajp

        Newbie

      • Użytkownik
      • 13 postów
      • Kamera: GitUp Git2
      • Karta pamięci: OV Micro SDHC 32G Class 10

      http://kamerypov.pl/...ikrofon +sj4000



      #5

      zdefcia

      zdefcia

        Newbie

      • Użytkownik
      • 3 postów

        i co mi z tego, że dałeś link? widziałam go i nie jest odpowiedzią na moje pytanie, więc po co ten spam.



        #6

        Redaktor1966

        Redaktor1966

          Newbie

        • Użytkownik
        • 26 postów
        • Miejscowość:Warszawa
        • Kamera: sportowa SJCAM SJ2000
        • Karta pamięci: 32GB

        „USB to transmisja cyfrowa, a mikrofon z Mini Jack 3.5mm podaje sygnał analogowy.

        Czyli mikrofony z USB mają od środka wmontowaną kartę cyfrową prowadzącą digitalizację sygnału.

        Przecinanie kabli i lutowanie da więc taki sam efekt jak próba przecięcia rury instalacji wodnej i połączenia jej z kablem elektrycznym. To dwa różne światy.”

         

        „Niemożliwe jest podłączenie mikrofonu do kamery przez USB. Jeśli kamera ma takie złącze, to zazwyczaj wyprowadza się z niego podłączenie do komputera lub telewizora, ale żadnego dźwięku nie da się wpuścić do środka.

        Jeśli kamera nie ma wejścia mikrofonowego, to nic się z tym nie zrobi, można co najwyżej nagrywać dźwięk na zewnętrzny rejestrator i go potem synchronizować z obrazem.”

         

        W niektórych przypadkach można odłączyć badziew imitujący mikrofon i podłączyć do tych wyprowadzeń odpowiedniego typu mikrofon zewnętrzny.

         

         


        Kamera sportowa Drift GHOST-S 1049 zł
        DRIFT-HD-GHOST-SPORTOWE-KAMERY-Podglad-n

        - mikrofon wbudowany i wyjście na zewnętrzny
        - ekran 2”
        - karta microSD 64GB

        Kamera DRIFT GHOST-S jest także wyposażona w tryb pracy jako rejestrator przejazdu.

        FUNKCJA TAGOWANIA VIDEO!
        DRIFT GHOST-S jest wyposażony w absolutnie unikalną i jedyną na rynku funkcję cofania czasu. Kamera rejestruje obraz nie zapisując go na karcie, dopóki Ty nie zdecydujesz inaczej. W ten sposób możesz nagrać materiał FullHD (1080p) do 5 minut wstecz!

        Kąt widzenia    
        160°    1080p, 960p, 720p, WVGA
        127°    1080p
        90°    1080p

        Wymienny akumulator litowo - jonowy o pojemności 1700 mAh (do 3 godzin pracy).