Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Program GoPro Studio przestał działać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21

slaw

slaw

    Newbie

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme 32GB / 64GB
Czyli masz polskie znaki

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka



#22

Marshal3d

Marshal3d

    Newbie

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Właśnie się z tym uporałem. Wcześniej zmieniłem oczywiście nazwę użytkownika z Łukasz na Lukasz ale folder użytkownika i tak się nie zmienił. Trzeba było utworzyć nowe konto bez polskich znaków z uprawnieniami administratora.



#23

slaw

slaw

    Newbie

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
  • Karta pamięci: SanDisk Extreme 32GB / 64GB

Właśnie się z tym uporałem. Wcześniej zmieniłem oczywiście nazwę użytkownika z Łukasz na Lukasz ale folder użytkownika i tak się nie zmienił. Trzeba było utworzyć nowe konto bez polskich znaków z uprawnieniami administratora.

Tak właśnie ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka



#24

likek

likek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB

GP studio to jakieś jedno wielkie gówno. Od wczoraj próbuje zrobić filmik i gdy go już sklejam wywala ciągle "gopro przestał działać", wszystko się wyłącza i ponownie nie moge wczytać projektu, chociaz zapisywałam na pulpicie. Próbowałam już na dwóch komputerach i po tej śmiesznej aktualizacji gp zeszło na totalne psy. To nie na moje nerwy. Macie pomysł czemu się tak dzieje? I przy okazji Sony Vegas czy Adobe Premiere CC ?



#25

Micheł

Micheł

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 389 postów
  • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
  • Kamera: Gopro Hero 4 Silver Edition
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme Plus 32GB
likek jaką karta graficzną posiadasz?

#26

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Ale w jakim sensie ? Co wybrac czy co?

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#27

Skratu

Skratu

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Kamera: Go Pro Hero 4 Silver

Czy ktoś wie jak rozwiązać problem z programem Go Pro Studio? Program nie ładuje filmów do edycji a jak juz się uda, to się wyłącza. W zdarzeniach systemowych znalazłem taki błąd.

 

Mam system operacyjny Windows 8

 

Nazwa aplikacji powodującej błąd: GoPro Importer.exe, wersja: 2.5.6.549, sygnatura czasowa: 0x560f046c
Nazwa modułu powodującego błąd: gopro-lib-win-analytics.dll, wersja: 0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x560f0468
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x0005f4f8
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x6bc
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d1508a69cf3091
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files (x86)\GoPro\Tools\Importer\GoPro Importer.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Program Files (x86)\GoPro\Tools\Importer\gopro-lib-win-analytics.dll
Identyfikator raportu: ac962487-bc7d-11e5-82fc-7824af20ea92
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd:
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd:



#28

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2
Polecam zainstalować jakiś inny program, ten się nie nadaje

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#29

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Masz oprogramowanie od appla i Microsoftu ?

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#30

elwichura

elwichura

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Legnica
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: 32GB

Panowie a ja mam taki problem z GoPro Studio. Do tej pory hulał noramlnie, bez problemów nie licząc tego z polskimi znakami ale z tym się uporałem.

Dzisiaj sklejałem sobie filmik, narobiłem się jak głupi i jak przyszło do końcowego zapisywania wywaliło błąd i komunikat "program przestał działać".

Wyłączyłem Studio i włączyłem ponownie, oczywiście wyskakuje od razu komunikat czy chcę kontynuować poprzedni projekt, więc daję tak i znowu wyskakuje komunikat "program przestał działać". Restart kompa też nie pomógł, nadal ten komunikat.

Kurcze chciałbym ten filmik zapisać mimo wszystko, bo się narobiłem trochę.

Macie jakieś sugestie??



#31

elwichura

elwichura

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Legnica
  • Kamera: GoPro 4 Silver
  • Karta pamięci: 32GB

Dobra, sprawa ogarnięta.

Zaktualizowałem program i niestety musiałem na nowo kroić/ sklejać filmik.

Zapisane bez problemów.



#32

tyger

tyger

    Newbie

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Miejscowość:dol.śl
  • Kamera: GOPRO HERO
  • Karta pamięci: 32gb sandisk ultra

Witam proszę o info co się dzieje że po obróbce filmów jak chcę filmy scalić tym programem gopro studio to po wciśnięciu step2 edit nie mam dostępu na dole programu do osi czasu. Tu jest skrin który zrobiłem pokazujący o co mi chodzi.  



#33

monart8994

monart8994

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów

    Witam. Od tygodnia kleiłam film z wakacji- kosztowało mnie to wiele godzin pracy i w momencie, gdy byłam już na końcu- zapisałam projekt i wyłączyłam program. Po kilku godzinach, chciałam odpalić program, aby eksportować film, jednak nie mogłam wczytać projektu- wyskakiwał błąd. Podejrzewam, że mój laptop "nie udźwignął" liczby skonwertowanych filmów. Czy istnieje możliwość odpalenia projektu na innym komputerze? W jaki sposób mogę go przenieść? 


    • icebaster lubi to

    #34

    icebaster

    icebaster

      Newbie

    • Użytkownik
    • 3 postów
    • Kamera: GoPro Hero 4 Silver
    • Karta pamięci: Samsung 32gb (10) Pro

    Witam. Od tygodnia kleiłam film z wakacji- kosztowało mnie to wiele godzin pracy i w momencie, gdy byłam już na końcu- zapisałam projekt i wyłączyłam program. Po kilku godzinach, chciałam odpalić program, aby eksportować film, jednak nie mogłam wczytać projektu- wyskakiwał błąd. Podejrzewam, że mój laptop "nie udźwignął" liczby skonwertowanych filmów. Czy istnieje możliwość odpalenia projektu na innym komputerze? W jaki sposób mogę go przenieść? 

    Mam ten sam problem, dołączam się do pytania



    #35

    Solek93

    Solek93

      Newbie

    • Użytkownik
    • 13 postów
    • Miejscowość:W-ch
    • Kamera: Go Pro 3+ Black Edition
    • Karta pamięci: 32gb sandisc

    Zrobiłem już kilka krótkich filmików, 5cio, 9cio, a nawet większe 45cio i ponad godzinny filmik. 

    Problem zaczyna się przy filmikach z wakacji, program chyba nie wytrzymuje ilości krótkich filmików jeden około 170ciu filmików a następny prawie 400.

    Muzyczka w tle, filmiki do tyłu i różne podstawowe efekty. Strasznie mnie to irytuje ponieważ nie mogę zrobić filmików z najważniejszych momentów wakacyjnych.

    Po wgraniu około stu filmików (i to nie zawsze), muzyczką w tle i wyłączonym głosem w większości filmików program wyświetla komunikat, że przestał działać. 

    Problem występuje w starszej, nowszej wersji. Rozważam kupno programu vegas jednak nie ukrywam, że jest to spory wydatek i można byłoby w tej cenie mieć nową kamerkę. Uważam, że sprzedając kamerkę tej klasy powinni dołączyć w zestawie podstawowy program do podstawowej obróbki a nie jakiś chłam. Pozdrawiam.



    #36

    darekhifi

    darekhifi

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 72 postów
      Pobierz triala Adobe premiere pro i tam zmontuj.

      Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

      #37

      Solek93

      Solek93

        Newbie

      • Użytkownik
      • 13 postów
      • Miejscowość:W-ch
      • Kamera: Go Pro 3+ Black Edition
      • Karta pamięci: 32gb sandisc

      Postanowiłem zmontować w kilku mniejszych częściach jak z poprzednich wakacji,  (problem 2 lata temu) 

      Cieszę się jak wariat gdy mi się nie wyłączy a filmik się zrobi. Dziś kończyłem ostatni filmik (pomijając fakt, że jeden z filmików ma 3 minuty aby wszystko grało i trąbiło) a tu proszę: 

      Na siłę aby coś już mieć wcisnąłem opcje exportingu na 720p i w połowie wyszedł ten sam błąd. A jakość sami wiecie... 

      Nie po to nam kamerka sportowa z wyższą rozdzielczością aby marnować tak materiał, chodź i tak nie wymagam wiele bo końcowy materiał w zwykłym HD 1080p to nie jest wygórowane wymaganie.



      #38

      piotrw87

      piotrw87

        Newbie

      • Użytkownik
      • 1 postów
      • Miejscowość:Gdynia
      • Kamera: GPH 5

      Cześć, szukam rozwiązania mojego problemu i natknąłem się na ten wątek. Próbuję zaimportować plik z filmem do gopro studio i wywala mi błąd i zamyka program, pomożecie?

       

      Nazwa aplikacji powodującej błąd: GoPro Studio.exe, wersja: 0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x572be43a
      Nazwa modułu powodującego błąd: libmfxhw32-s1.dll, wersja: 2.11.6.22, sygnatura czasowa: 0x4e021274
      Kod wyjątku: 0xc000000d
      Przesunięcie błędu: 0x0020f7fe
      Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x1f48
      Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d2d98550319b5a
      Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files (x86)\GoPro\tools\GoPro Studio.exe
      Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Program Files (x86)\Common Files\Intel\Media SDK\s1\2.0\libmfxhw32-s1.dll
      Identyfikator raportu: 9f8f85a5-4578-11e7-a862-ac72895cef2b