Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

nie moge odtworzyc filmow z hero3 na moim komputerze HELP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

peterrmn

peterrmn

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
    witam,nagralem fajne filmiki z nurkowania w Egipcie to byl moj pierwszy raz z hero3 nie ustawialem nic tylko nagrywalem z ustawieniami fabrycznymi,,,,,no i moj problem jest taki ,ze mam Windows7-niw wiem czy to ma znaczenie- na laptopie,glos leci ale filmu nie widac,otworzylem w Itunes ale film leci tak jakby klatka po klatce nie plynnie, wszystko widac swietnie ale nie mam pojecia jak go odtworzyc tak jak powinienem,bardzo prosze o pomoc,moze mam sciagnac jakis program lub moze cos ustawic w kamerce choc teraz juz filmy sa nagrane i fajnie bylo by je komus pokazac w normalnym wydaniu,, nie mam jeszcze obycia z tym tematem wiec bardzo bede wdzieczny za pomoc,dzieki pozdrawiam Piotr

    #2

    Filonnet

    Filonnet

      Administrator

    • Admin
    • 631 postów
    • Miejscowość:Poznań
    • Kamera: GoPro Hero3 Black Edition
    • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)
    Wyjścia są trzy:
    1. Sterowniki, kodeki - sprawdź czy masz aktualne i czy są do odtwarzania MP4
    2. Oprogramowanie - zalecane do odtwarzania i edycji video masz w tym temacie
    3. Sprzęt - Windows 7 nic nam nie powie, moze masz slabszego kompa....

    FORUM | |    |

     


    #3

    peterrmn

    peterrmn

      Newbie

    • Użytkownik
    • 2 postów
      Dzieki bardzo za pomoc juz wszystko dziala jak trzeba ale i tak musze posiedziedziec nad instrukcja zeby maxymalnie wiedziec jak ja wykorzystac,pozdrawiam Piotr

      #4

      ProJugador

      ProJugador

        Newbie

      • Użytkownik
      • 1 postów
        Prosiłbym o poradę w rozwiązaniu tego problemu. Mam dokładnie ten sam przypadek.

        Problem w pewnym sęsie rozwiązany. Jedynym teraz problemem jest to że obraz i dżwięk nie są zgrane.

        #5

        michau

        michau

          Użytkownik

        • Użytkownik
        • 115 postów

          Prosiłbym o poradę w rozwiązaniu tego problemu. Mam dokładnie ten sam przypadek.

          Problem w pewnym sęsie rozwiązany. Jedynym teraz problemem jest to że obraz i dżwięk nie są zgrane.


          Jakie masz kodeki na swoim komputerze? Brak odpowiedniego kodeka. Przeczytałeś wątek od początku? Czy na łatwizne poszedłeś?
          GoPro Hero3 Black Edition & Wi-Fi Remote + SanDisk Ultra® microSDXC UHS-I 64GB + GoPro Battery BacPac

          #6

          Żółwik

          Żółwik

            Specjalista

          • Użytkownik
          • Pip
          • 162 postów
          • Miejscowość:Brzeziny, Gdynia, Łódź
          • Kamera: GoPro Hero 3 Black
          • Karta pamięci: Sandisk 64GB (10)
          Skopiuj pliki na komputer, wtedy nie będzie problemu ze zgraniem

          #7

          Bulczas

          Bulczas

            Specjalista

          • Użytkownik
          • Pip
          • 237 postów

            ... sęsie ...


            Ajśś oczy bolą...



            Wróć do GoPro Hero3 · Następny nieczytany temat →