Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Gopro studio 2.5.6.509


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Olek

Olek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Gliwice
  • Kamera: gopro 4 silver
  • Karta pamięci: 32 GB sandisk

Witam,

jestem nowy na na forum  mam problem z programem gopro studio.

 

Mój sprzęt:

Winows 8.1

quick time 7.7.7

net.framework 4.5

 

 

gdy próbuję konwertować bądż zapisać jakiekolwiek ustawienie wywala błąd "program gopro przestał działać"

 

dane z podglądu zdarzeń:

 

Aplikacja: GoPro Importer.exe
Wersja architektury: v4.0.30319
Opis: proces został przerwany z powodu nieobsłużonego wyjątku.
Informacje o wyjątku: System.AccessViolationException
Stos:
   w .GPAnalytics.setAuthenticationSettings(GPAnalytics*, std.basic_string,std::allocator >*, std.basic_string,std::allocator >*, Int32, std.basic_string,std::allocator >*, std.basic_string,std::allocator >*, std.basic_string,std::allocator >*)
   w GoProLibWinAnalytics.GPAnalyticsManager.setAuthenticationSettings(System.String, System.String, System.String, System.String, System.String, System.String)
   w GoProImporter.AnalyticsManager.Init()
   w GoProImporter.App.Application_Startup(System.Object, System.Windows.StartupEventArgs)
   w System.Windows.Application.OnStartup(System.Windows.StartupEventArgs)
   w System.Windows.Application.<.ctor>b__1(System.Object)
   w System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.InternalRealCall(System.Delegate, System.Object, Int32)
   w MS.Internal.Threading.ExceptionFilterHelper.TryCatchWhen(System.Object, System.Delegate, System.Object, Int32, System.Delegate)
   w System.Windows.Threading.DispatcherOperation.InvokeImpl()
   w System.Windows.Threading.DispatcherOperation.InvokeInSecurityContext(System.Object)
   w System.Threading.ExecutionContext.RunInternal(System.Threading.ExecutionContext, System.Threading.ContextCallback, System.Object, Boolean)
   w System.Threading.ExecutionContext.Run(System.Threading.ExecutionContext, System.Threading.ContextCallback, System.Object, Boolean)
   w System.Threading.ExecutionContext.Run(System.Threading.ExecutionContext, System.Threading.ContextCallback, System.Object)
   w System.Windows.Threading.DispatcherOperation.Invoke()
   w System.Windows.Threading.Dispatcher.ProcessQueue()
   w System.Windows.Threading.Dispatcher.WndProcHook(IntPtr, Int32, IntPtr, IntPtr, Boolean ByRef)
   w MS.Win32.HwndWrapper.WndProc(IntPtr, Int32, IntPtr, IntPtr, Boolean ByRef)
   w MS.Win32.HwndSubclass.DispatcherCallbackOperation(System.Object)
   w System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.InternalRealCall(System.Delegate, System.Object, Int32)
   w MS.Internal.Threading.ExceptionFilterHelper.TryCatchWhen(System.Object, System.Delegate, System.Object, Int32, System.Delegate)
   w System.Windows.Threading.Dispatcher.LegacyInvokeImpl(System.Windows.Threading.DispatcherPriority, System.TimeSpan, System.Delegate, System.Object, Int32)
   w MS.Win32.HwndSubclass.SubclassWndProc(IntPtr, Int32, IntPtr, IntPtr)
   w MS.Win32.UnsafeNativeMethods.DispatchMessage(System.Windows.Interop.MSG ByRef)
   w System.Windows.Threading.Dispatcher.PushFrameImpl(System.Windows.Threading.DispatcherFrame)
   w System.Windows.Threading.Dispatcher.PushFrame(System.Windows.Threading.DispatcherFrame)
   w System.Windows.Application.RunDispatcher(System.Object)
   w System.Windows.Application.RunInternal(System.Windows.Window)
   w System.Windows.Application.Run(System.Windows.Window)
   w GoProImporter.App.Main(System.String[])
 

 

 

 

i drugi

 

 

Nazwa aplikacji powodującej błąd: GoPro Importer.exe, wersja: 2.5.6.509, sygnatura czasowa: 0x5595c2b8
Nazwa modułu powodującego błąd: gopro-lib-win-analytics.dll, wersja: 0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x5595c2b4
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x0005f478
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x9b4
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d0bcb2afe0e42a
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files (x86)\GoPro\Tools\Importer\GoPro Importer.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Program Files (x86)\GoPro\Tools\Importer\gopro-lib-win-analytics.dll
Identyfikator raportu: f7f4e8a5-28a5-11e5-bef8-645a04990c3d
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd:
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd:

 

 

proszę o pomoc.

Z góry dziękuję i przepraszam jeśli coś źle wpisałem.

 

Pozdr.



#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 4043 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Przeinstaluj program i poczytaj forum :)



#3

Marshal3d

Marshal3d

    Newbie

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Do wczoraj miałem to samo. Sprawdź czy gdzieś w folderze gdzie zapisuje się film nie ma polskich znaków lub tak jak u mnie w nazwie użytkownika windows nie ma polskich znaków. W moim przypadku pomogło założenie nowego konta microsoft z uprawnieniami administratora bez polskich znaków w nazwie.

A tak swoją drogą nie musiałeś zakładać nowego tematu gdyż w moim poście z wczoraj też był ten problem poruszony, trzeba było tam pisać - czytaj forum :)



#4

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1631 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Mam to samo z importerem. Pewnie zaraz będzie poprawka.




Wróć do GoPro Studio 2.0 · Następny nieczytany temat →