Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Jak gopro testuje nowe modele?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Hej!
Zastanawiało was kiedyś, jak gopro testuje/kręci materiały z nowej kamery przed jej wypuszczeniem ??
Ja chyba się domyślam. Ostatnio przeglądając instagram natrafilem na to oto zdjęcie:

Jak widać, jest to zdjęcie z koncertu który krecilo gopro do filmu promującego hero 4 i musieli jakoś zamaskować kamerę aby nikt się nie domyślił. Jak widać glowna bohaterka zdjęcia ma na sobie nowy model kamery specjalnie ukryty przed ciekawskimi.
Ciekawe czy zawsze tak postępują ;)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Are you ready? - Luknij film promocyjny GP4

 

Zobacz sobie lepiej konto To gość który odpowiada praktycznie za większość głównych filmów od GP. Robi to bardzo dobrze. Nie oni pierwsi nie oni ostatni. Ostatnio miałem okazję bawić się taką zaklejoną zabawką.

 

Z GP4 był jeszcze taki motyw że wszyscy testerzy testowali ją w obudowach od GP3! By nie wzbudzać uwagi. 



#3

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk

Tego pana obserwuję już od dłuższego czasu ;)

Hahaha a tego faktu nie znałem ;)


Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#4

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Pisząc szczerze nowego GoPro może pojawić się wszędzie gdzie jest tylko na tyle fajnie by można było to wykorzystać w nowym filmie promocyjnym z kolejnym GP. Poczytaj sobie dawne plotki o GP4 i porównaj je teraz z obecnym GP4.