Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Kamerka z bieronki od 30 lipca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

pepe1400

pepe1400

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:warszawa

Witam, czy ktoś wie może coś na temat tej kamerki Czy jest ona warta swojej ceny i czy możliwe jest znaleźienie jakiś filmików nagranych tą kamerką w necie?



#2

DaroTV

DaroTV

    Newbie

  • Użytkownik
  • 42 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • Kamera: Tracer eXplore SJ4000/Manta MM336
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra, 32gb, (10)

Ciężko powiedzieć jak nagrywa, ale wygląda jak podróbka sj4000, a co za tym idzie jakość jest raczej marna :(


Zapraszam :D https://www.youtube.com/user/thedarotv

#3

mcdavid

mcdavid

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 224 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Kamera: Hero 3+ BE, Xiaomi, Yi
  • Karta pamięci: Sandisk 32GB

Cudów nie ma. Taka kamera z obudową i akcesoriami w takiej cenie raczej d... nie urwie. Nie szedłbym tą drogą.



#4

DaroTV

DaroTV

    Newbie

  • Użytkownik
  • 42 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • Kamera: Tracer eXplore SJ4000/Manta MM336
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra, 32gb, (10)

Właśnie wróciłem z wyżej wspomnianego sklepu 8-)  Kamera była w zamkniętej gablocie, ale "co nie co" udało mi się zobaczyć. Akcesoria w zestawie są takie jak w SJ4000, tyle, że bez przyssawki i ładowarki samochodowej. Opakowanie bardziej przypomina to z GoPro, niż SJCam(na górze przezroczysta kopuła, pod którą jest plastikowa płytka z szybkozłączką w którą wpięta jest kamera w obudowie). A jeśli jestem przy opakowaniu to warto dodać, że prawie wszędzie są informacje o możliwości nagrywania FullHD(1080p), a nic nie ma o "frajmrejcie", nie ma także informacjii o niższych rozdzielczościach.... może się okazać, że jedyny tryb to FHD 15FPS :mrgreen: Na dole opakowania jest wspomniane, że producent to MyPhone.....więc jeśli ta kamera jest taka jak ich telefony.....to ja bym się był jej dotknąć, żeby nie zepsuć :-P               

 

 

 

Dziękuje, za przeczytanie taj recenzji....już nie długo unboxing :D


Zapraszam :D https://www.youtube.com/user/thedarotv

#5

pepe1400

pepe1400

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:warszawa

To jest filmik z tej kamery  wydaje mi się ze nie jest źle. Kiedy chodzi o ilość klatek to przy 1080 jest podobnież 30kl.



#6

Micheł

Micheł

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 333 postów
  • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
  • Kamera: Gopro Hero 4 Silver Edition
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme Plus 32GB

Fajny rower  :mrgreen:  btw co to za ramka?



#7

Stromba

Stromba

    Newbie

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Miejscowość:BDG
  • Kamera: Gopro 3+ Black
  • Karta pamięci: Sandisk

To jest filmik z tej kamery  wydaje mi się ze nie jest źle. Kiedy chodzi o ilość klatek to przy 1080 jest podobnież 30kl.

Jak możesz to wrzuć do odpowiedniego działu surowe pliki. Ma opcjie jak w sj4000 detekcje ruchu, pętle oraz  nagrywanie po podłączeniu do zasilania ?




Wróć do Pozostałe · Następny nieczytany temat →


zoopa Q600 Mantis