Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Oryginały czy zamienniki?!

Filtry Oświetlenie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Kwiatinho

Kwiatinho

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Kamera: Go pro HD HERO 4 Silver
  • Karta pamięci: 64 (10)

Witam serdecznie... Wzbogacam swoją kolekcję akcesoriów i nakręciłem się na filtry... Od niedawna nurkuję więc na pewno potrzebuję kolorowych tj czerwonego różowego ewentualnie jeszcze fioletowego w zależności gdzie będę dawał nura... Z drugiej strony jak juz będę nurał to będę spędzał dużo czasu nad wodą czyli przydały by się filtry polaryzacyjne. Wiem że GoPro ma monopol na wszystko związane z tą kamerką ale zastanawiam się czy warto inwestować np 319 zł w oryginalny czerwony filtr czy jakiś zamiennik za 169 firmy Polar Pro. Oczywiście nie wchodzą w grę zabawki za 30-40 zł plastikowe dziadostwa które tylko mnie zdenerwują. Macie w tym jakieś doświadczenie? A może używacie tych filtrów i może4cie podzielić się takową wiedzą. Z tego co spędziłem godziny przed monitorem to wybrałem już polaryzacyjne firmy Marumi z oznaczeniem DHG slim oczywiście 58 mm. To samo dotyczy się również oświetlenia. Będę niedługo miał możliwość nurkowania wrakowego i wiadomo że na głębokości 20+ m światło jest mile widziane. Opłaca się dawać 400 zł za 40 min działania Knog Quodos czy powalczyć z żoną o grubszy wydatek 1200 Video Lightening System?!




Wróć do Co kupić ? · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Filtry, Oświetlenie