Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

reakcja serwisu (dotyczy GoPro Hero3)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

bogdans

bogdans

    Newbie

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Kamera: GoPro HERO3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk microSDXC 64GB 10

witam!

 

Sporo dobrego naczytałem się na tym forum na temat firmy freeway. I nie za bardzo kumam o co chodzi w moim przypadku:

2015-07.06 (poniedziałek)  przez stronę freeway zgłosiłem usterkę dotyczącą obudowy wodoszczelnej mojej kamerki GP Hero 3 Black. 2015-07-06, dostałem odpowiedź:

"System RMA jest jeszcze w fazie testów. Bardzo proszę o ponowne przesłanie zgłoszenia reklamacyjnego na ten adres: [email protected]. Wygenerowane zgłoszenie zostanie usunięte z systemu RMA."

W związku z powyższym 2015-07-06 wysłałem to samo zgłoszenie na adres: [email protected].

2015-07-07 (wtorek)  otrzymałem odpowiedź:

"Witam.Dziękujemy za przesłane informację.
Uszkodzony element zostanie wymieniony na nowy.
Poniżej numer listu kuriera UPS:"

2015-07-09 (czwartek)  zorientowawszy sie po wykonanym telefonie do firmy kurierskiej, ze paczka nie została jeszcze przygotowana w firmie freeway i nie została przekazana do firmy kurierskiej  napisałem do serwisu freeway:

"Dziękuję za szybką reakcję. Mam dodatkową prośbę, skoro paczka jeszcze nie została nadana to prosiłbym o zmianę adresu wysyłkowego.

2015-07-10 (piątek)  Otrzymałem odpowiedź: "Dobrze zmienimy adres dostarczenia. W związku z tym paczka zostanie wysłana dopiero w poniedziałek" (czyli 13.07.2015). I to była ostatnia mailowa odpowiedź firmy freeway.

20.07.2015 nieśmiało zagaiłem na adres [email protected]: "Niestety przesyłka do mnie nie dotarła.Bardzo proszę o informację czy została nadana i ewentualnie o podanie numeru listu przewozowego, żebym mógł zaiterweniować w firmie kurierskiej". Odpowiedź nie nadeszła, w związku z czym 31.07.2015 zapytałem mailowo: "Czy decyzja o wysłaniu do mnie uszkodzonego elementu uległa zmianie? Poproszę o jakieś informacje. Z góry dziękuję.". Do chwili obecnej brak odpowiedzi. Czy cos niedobrego dzieje się z firmą freeway ? . Ma ktoś jakieś informacje ma ten temat, którymi mógłby się podzielić na forum ?

 

pozdrawiam

bogdans

 

 

 

 

 



#2

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Pisz dalej! A jak jest tel to zadzwoń googlnij w siecie gdzieś numer mają. 



#3

Ziem

Ziem

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • Kamera: Hero 4 Silver

Tak jak kolega wyżej napisał, przypomnij im się, albo zadzwoń. Ogólnie na moje maile zawsze odpowiadają maksymalnie w przeciągu 24 godzin. Dzisiaj dostałem odpowiedź na maila którego wysłałem wczoraj.

 

Do moderatorów: Nie wiem czy to dobry pomysł, ale może by założyć i przypiąć gdzieś na forum zbiorczy temat dotyczący serwisu Freeway? Szukałem dzisiaj i nic takiego nie znalazłem.



#4

oolsztyniak

oolsztyniak

    Newbie

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Kamera: GPH3BE x 2
  • Karta pamięci: Sandisk 64 GB x 2

"sezon", dzwoń i pytaj co i jak. 



#5

bogdans

bogdans

    Newbie

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Kamera: GoPro HERO3 Black Edition
  • Karta pamięci: Sandisk microSDXC 64GB 10

witam!

 

Zgodnie z sugestiami kolegów z powyższych postów, tylko z taką nieco mała zwłoką, bo dopiero w zeszłym tygodniu odnalazłem w necie numer telefonu do freeway. Panowie z freeway byli trochę zaskoczeni tym, że przeoczyli sfinalizowanie mojego zgłoszenia, ale podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie :) Na załączonym zdjęciu, po prawej, nowy element za element uszkodzony, po lewej extra gratis dołaczony do przesyłki :)

 

pozdrawiam

bogdans

Załączone pliki

  • Załączony plik  reklamacja go pro.jpg   182,1 KB   18 Ilość pobrań


#6

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Chciałbym widzieć ich magazyn... ;)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !!