Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

połączenie gopro z telefonem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

likek

likek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB

Cześć! 

Mam pewien problem. A dokładniej - ok. miesiąc temu wyświetlacz w kamerce mi poszedł i kompletnie nie działa (rozlał się i nic nie widać), ale z nagrywaniem i tak dalej wszystko w porządku. 
Nie naprawiałam wyświetlacza, bo kamerka nie była mi ostatnio potrzebna, a trochę szkoda pieniążków (tak poza tym: znacie jakieś dobre serwisy? oczywiście nie-lewe które naprawią mi wyświetlacz za mniej niż 400zł? Bo jak się orientuje, to serwisów chyba mamy bardzo mało na naszym rynku. I udało mi się znaleźć dwa. W jednym cena naprawy to 400 zł a w drugim 450zł). Tak czy siak, potrzebuję teraz kamerke i nie mogę żadnych ustawień pozmieniać, bo jak wiemy wyświetlacz jest martwy. Więc zostaje opcja telefon...ale ostatnio wymieniłam telefon na nowy i musiałam appke do gopro ściągnąć od nowa, a żeby połączyć się z kamerką muszę wpisać ten kodzik co wylatuje na wyświetlaczu. Czy da się to jakoś obejść?



#2

ropa2

ropa2

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 404 postów
  • Miejscowość:Janikowo
  • Kamera: H3B,H4S,yi,ghost S
  • Karta pamięci: transcend 64GB i inne
Jak zmieniałem fona, po nauce pływania w Bałtyku poprzednika, po zainstalowaniu ze sklepu play apki gopro, po włączeniu wifi połączyło się z nowym fonem bez kodu

#3

Ziem

Ziem

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • Kamera: Hero 4 Silver

Co do rozlanego wyświetlacza to czy próbowałeś reklamować w firmie freeway (chyba, że nie masz z oficjalnej dystrybucji to lipa)?


  • likek lubi to

#4

likek

likek

    Newbie

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Kamera: GoPro Hero 4 Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB
Niestety nie chce mi sie połączyć bez kodu. Dodatkowo każe mi cos tam wybierać jak ma sie sparować, a ze nie widze na wyswietlaczu to nie wiem jak klikać. Czyli lipa i nie sie tego obejść?
Co do kamerki kupiłam w Anglii, raz juz sie zepsuła to odesłałam do Gopro i w niecały tydzień dostałam nowa kamerkę. Jak napisałam tym razem to stwierdzili, ze to moja wina, ze tak sie stało i nie mogą jej przyjąć

#5

Ziem

Ziem

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • Kamera: Hero 4 Silver

Aha, rozumiem.

 

Próbuj na ślepo. Zobacz na youtube/w instrukcji/na necie jak w Twoim modelu kamerki i w danej wersji softu wygląda menu i klikaj według tego. Jeśli program nie będzie chciał kodu to powinieneś wyjść z tej patowej sytuacji.



#6

filip.golarz

filip.golarz

    Newbie

  • Użytkownik
  • 6 postów

    Podłącz kamerke przez hdmi do telewizora, kod się wyświetla, specjalnie sprawdziłem. Potrzebujesz kabla microHDMI-HDMI, ewentualnie zwykły HDMI z przejściówką na micro.



    #7

    Black4Person

    Black4Person

      Newbie

    • Użytkownik
    • 11 postów
    • Kamera: Hero 4 Black
    • Karta pamięci: Samsung PRO 16 GB
    Witam,
    otóż nie wiem czy to dobre miejsce na tym forum aby o to zapytać, ale może ktoś mi pomoże.
    Posiadam GP Hero 4 Black, mam pytanie, czy w tej kamerce wystepuje coś takiego jak samowyzwalacz?
    szukam po instrukcji, ale nie mogę znaleźć. Czy jeśli chcę zrobić zdjęcie z monopodu to jestem zmuszony nosić przy sobie smarfona? 
    Z góry dziękuję.


    #8

    Ziem

    Ziem

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 95 postów
    • Kamera: Hero 4 Silver

    Możesz użyć Burst Mode albo Timelapse. Ja korzystam z tego drugiego z nastawionym czasem 5 sekund.



    #9

    Black4Person

    Black4Person

      Newbie

    • Użytkownik
    • 11 postów
    • Kamera: Hero 4 Black
    • Karta pamięci: Samsung PRO 16 GB

    on wtedy robi jedno zdjęcie?

    czy co 5 sekund robi jedno?



    #10

    Ziem

    Ziem

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 95 postów
    • Kamera: Hero 4 Silver

    Co 5 sekund robi jedno i tak w kółko. Ale możesz zrobić jedno, nacisnąć górny przycisk i już Ci więcej nie zrobi ;).



    #11

    Black4Person

    Black4Person

      Newbie

    • Użytkownik
    • 11 postów
    • Kamera: Hero 4 Black
    • Karta pamięci: Samsung PRO 16 GB

    Ok, dzięki za info.

    jeszcze mam jedno pytanie, czy GoPro nie robi zdjęć szerokokątnych? bo jak wrzucam zdjęcia na kompa lub TV to są tak jakby w 4:3.

    jakieś ustawienia trzeba pozmieniać?



    #12

    Ziem

    Ziem

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 95 postów
    • Kamera: Hero 4 Silver

    W instrukcji wszystko masz opisane ;). Polecam poczytać, a jakby czegoś brakowało zachęcam do korzystania z google albo wyszukiwarki na forum.



    #13

    Black4Person

    Black4Person

      Newbie

    • Użytkownik
    • 11 postów
    • Kamera: Hero 4 Black
    • Karta pamięci: Samsung PRO 16 GB

    Ok, dzięki :P

    ważne, że z tym TimeLapsem się wyjasniło :P

    Pozdrawiam



    #14

    likek

    likek

      Newbie

    • Użytkownik
    • 11 postów
    • Kamera: GoPro Hero 4 Black
    • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB

    Nie miałam czasu wchodzić, ale spróbowałam z tym kablem hdmi do tv i faktycznie kod się wyświetlił, dzięki wielkie :)




    Wróć do GoPro Hero4 · Następny nieczytany temat →