Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Skąd brać efekty do Gopro Studio ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Lodziu

Lodziu

    Newbie

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Miejscowość:Wrc
  • Kamera: Gopro 4 silver
  • Karta pamięci: 64

Problem być może nietypowy, będę się starał wyjaśnić o co mi dokładnie chodzi.

Używam tylko Gopro studio więc mogę montować tylko filmy nagrane za pomocą GoPro.

Chciałbym wstawiać w swoje filmy inne wstawki filmowe np reklama kamery gopro, taka jak na początku oficjalnych filmów. Czy wiecie skąd można pobierać te lub inne wstawki ??

Pozdrawiam



#2

DaroTV

DaroTV

    Newbie

  • Użytkownik
  • 42 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • Kamera: Tracer eXplore SJ4000/Manta MM336
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra, 32gb, (10)

To wcale nie jest tak, że możesz tam wstawić tylko filmy z gopro... nawet nie zawsze format ma znaczenie, bo ja od ok. pół roku obrabiam filmy w wielu programach i między innymi w gp studio, i bez problemu łączę filmy z wielu różnych kamer, manta mm336, gopro, sjcam oraz kamer "niesportowych" i czasami wszysko działa, a czasami nie przyjmie mi filmów tylko z jednej kamery, a czasami z żadnej. Tak naprawdę w tym GoPro Studio, to jest loteria jeśli chodzi, o kompatybilmość materiału z programem ;) Tym samym chciałem powiedzieć(napisać), że można też dodać filmy ściągnięte z internetu(bo z tąd najlepiej brać tego typy intra) :D Na YT jest dużo takich filmów, "do wyboru, do koloru" z każdym modelem kamery ;)

Jak już wybierzesz jakiś film z tym intrem, a nie ma linku DL(tak też można zrobić z dowolnym filmem z kanału GP i wyciąć samo intro), skopjuj link do filmu, wejdź na stronę keepvid.com - tam po wklejeniu linku, możesz wybrać rozdzielczość, format i pobrać film ;)

Takie intra są też dostępne w gotowych szablonach w GoPro Studio ;)

Pozdrawiam :D


Zapraszam :D https://www.youtube.com/user/thedarotv


Wróć do GoPro Studio 2.0 · Następny nieczytany temat →