Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Pomoc ustawienia Timelapse na budowę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

jamiro

jamiro

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Kamera: GoPro Hero4 Black
  • Karta pamięci: 64GB

Hejka wszystkim.

Jestem nie tylko nowym użytkownikiem forum, ale również kamerki GoPro Hero4 Black. Zakupilismy kamerkę w celu zamontowania jej na placu budowy, ponieważ chcemy zarejestrować za pomocą Timelaspe wzniesienie budynku który bedzie trwał 3 dni. Wobec tego potrzebuję pomocy w ustawieniu tej funkcji, żeby były jak najbardziej optymalne. Prace każdego dnia będą trwały przez 10godz, miejsce będzie dodatkowo doświetlone lampą. Kartą jaką dysponuję to SanDisk 64 GB Extreme Pro SDXC UHS-I z prędkością zapisu 95MB/s. Pytanie teraz jakich najlepiej użyć ustawień, z jaką częstotliwością robienia zdjęć, 4k czy 2,7, ile MPX itd, i to wszystko mając na uwadze pojemność karty, którą i tak będe musiał opróżniać po każdym dniu pracy. 

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

 

#2

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2376 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

jeżeli ma być to 3 dni to ja bym ustawił zdjęcia co 30 sek, zdjęcia z automatu mają rozdzielczość 4K

poszukaj kalkulatora timelapse i policz sobie wszystko


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#3

jamiro

jamiro

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Kamera: GoPro Hero4 Black
  • Karta pamięci: 64GB

A jaki fps?



#4

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2376 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2

widzę że kolega nic nie wie o sprzęcie który kupił, moja rada poczytaj zanim zadasz pytanie, bo kompletnie nie wiesz o co pytasz :)

na początek przeczytaj instrukcję obsługi 


 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#5

jamiro

jamiro

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Kamera: GoPro Hero4 Black
  • Karta pamięci: 64GB

Dokladnie, nie za wiele wiem o GoPro i dlatego szukam dokladniejszych informacji na forum. Czytalem instrukcje, ale jest tam opisane, byc moze i dokladnie, ale zarazem zbyt lakonicznie. W koncu to instrukcja, a nie poradnik. Mialem nadzieje, ze tu na forum ktos bedzie w miare zyczliwy, ze prostym jezykiem wytlumaczy poczatkujacej osobie co i jak, aaaaaaaaaaa zreszta szkoda slow. Szkoda, ze jak zamiast rzeczowej pomocy i zrozumienia, napotykam sie na wywyzszanie drugiej osoby nad osoba szukajacej pomocy. No coz, liszylem na wiecej.



#6

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2376 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2
Czytałeś ze Zrozumieniem co ci napisałem, po prostu nie wiesz o co pytasz, poczytaj u zapytaj jeszcze raz i jeszcze jedno jak ruszysz kamerę to szlag trafi efekt

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik jacqu1916 edytował ten post 02 listopad 2015 - 23:03

 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png



Wróć do GoPro Hero4 · Następny nieczytany temat →