Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

MANTA MM 336 PRO - problem z apk android


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

miggi

miggi

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów

    Witam 
    skusiłem się na zakup kamerki Manta  MM 336 pro i ... mam problem nie mogę odpalić żadnej apki na androidzie (próbowałem na kilku smartfonach) na ISPOCAM SYMAGIX i paru innych wywala błąd "PROSZĘ POBRAĆ ODPOWIEDNIĄ APLIKACJĘ" i po naciśnięciu  ok kończy apk'ę. Reklamowałem sprzęt ale po otrzymaniu innego egzemplarza to samo. Po konsultacji z "specami z telelini MANTY przesłali mi jakiś update softu do tej kamerki ale ni grzyba nie mogę tego zainstalować. Pomożecie ??



    #2

    Priders

    Priders

      Alpha i Omega

    • Moderator
    • PipPipPipPipPip
    • 2545 postów
    • Miejscowość:Śrem
    • Kamera: BMPCC, Gopro H3+B
    • Karta pamięci: SanDisk, Samsung
    Może tak jak z gopro ? Wrzuc na kartę i włącz kamerę.

    Pozdrawiam,

     

     

    Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


    #3

    miggi

    miggi

      Newbie

    • Użytkownik
    • 2 postów

      Próbowałem wgrywać różne pliki z tego zipa co dostałem z serwisu manty ale bez skutecznie nie wiem co się dzieje z tą aktualizacją. 



      #4

      jakimiuczek

      jakimiuczek

        Newbie

      • Użytkownik
      • 1 postów
      • Miejscowość:Łosice
      • Kamera: mm336pro
      • Karta pamięci: 32GB samsung

      Witam, Łączę się w bólu z posiadaczami kamerki mm336pro. Doszedł ktoś w końcu co jest z tymi aplikacjami, że nie chcą działać z tą kamerką? I czy komuś się udało znaleźć jakąś działającą z pro????? Bo bez pro kamerki działają z symagix.



      #5

      Majk83

      Majk83

        Newbie

      • Użytkownik
      • 2 postów
      • Miejscowość:KRK

      Przepraszam, że troszkę zbaczam z tematu ale czy u Was też widać na filmach w rogach obudowę? (Pytanie do użytkowników Manty 336 Pro :wink: )




      Wróć do Pozostałe · Następny nieczytany temat →