Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

SJ5000 WIFI problem z funkcjonowaniem POMOCY

sjcam sj5000 wifi

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

konicik

konicik

    Newbie

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Miejscowość:Legionowo
  • Kamera: SJ5000 WiFi
  • Karta pamięci: ADATA 32 gb uhc-u1 c10

Witam, 
 

Poszukuję pomocy, nie wiem co robić. 
Niedawno zakupiłem sj5000 wifi z allegro od polskiego dystrybutora. 
Sprzęt dostałem 20.11.br zatem potrzebuję waszej pomocy bo czas ucieka na oddanie sprzętu. 

Konkretniej. 

 

Kamera jest zweryfikowana, w pełni oryginalna i w ogóle GIT. 
Karta pamięci to ADATA 32gb C10 wartość na allegro ok 45zł

Oprogramowanie aktualne, pobrane ze strony producenta

 

Kamera nagrywa filmy MOV i zdjęcia JPG. 

Zdarza się tak, że po nagraniu gdy wchodzę w podgląd kamera się zawiesza na 'obrazie jakby bieżącym' 
Czyli pojawia się rozmazane 'ujęcie' tak jak bym wciskając podgląd zrobiłbym zdjęcie i STOP - koniec. jedyny sposób to wyjęcie baterii bo kamera nie reaguje na żaden przycisk. 
Ponadto w podglądzie czasami są pliki, czasami są tylko chwilę, czasami pojawiają się ramki tychże plików tylko bez miniatur i klikając w to czarne pole pojawia się info 'BRAK PLIKU'. 
Żeby tego było mało, na komputerze tylko niektóre pliki można odtworzyć, niektóre wideo w ogóle nie chce ruszyć, albo pojawia się, że nieobsługiwany format pliku. zdjęcia rzadko można odczytać. 
Generalnie Kamera bardzo często ma problemy z podglądem. i nigdy nie wiesz czy nagrałeś to co próbowałeś i czy będziesz mógł to odczytać. Nie próbowałem jeszcze na innej karcie pamięci, czy to może być powód?

Co mam zrobić?! ktoś miał podobny problem? - szukam info na ten temat dobre kilka dni i nic nie mogę znalezć. Czy ktoś jest w stanie pi powiedzieć co się dzieje z tym sprzętem, czy to jest normalne i ewentualnie jak temu zaradzić. 

z góry dzięki



#2

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2
Jeżeli jest na gwarancji to w czym problem, oddaj dostaniesz inną i po problemie

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png