Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Zamówienie z eltec.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

oKee

oKee

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:Stargard
  • Kamera: GoPro Hero4 Silver
  • Karta pamięci: Samsung PRO 64GB

Witam, na dniach chciałbym zrobić zamówienie z eltec.pl zakupić kilka rzeczy uchwyty śruby przylepce itd. 

i trafiłem na taką baterie a również zastanawiam się nad kupnem baterii i ładowarki



oraz ładowarke 


czy jest ktoś posiadaczem tych rzeczy i jest w stanie mi coś  napisać odnośnie tych tego? czy warte swojej ceny jaka jakość itd. 

 

 

ew. czy posiadacie jakieś POLSKIE strony internetowe na których mógłbym zrobić podobne zakupy do GoPro.

 

Pozdrawiam.



#2

Ziem

Ziem

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • Kamera: Hero 4 Silver

Poszukaj zestawu Newell: 2 baterie oraz ładowarka. Ewentualnie KingMa też jest ok. Co do Newell to taki zestaw znajdziesz na Allegro, KingMę na dx.com.

 

Na forum było parę tematów na temat baterii, poszukaj - dowiesz się więcej.



#3

oKee

oKee

    Newbie

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Miejscowość:Stargard
  • Kamera: GoPro Hero4 Silver
  • Karta pamięci: Samsung PRO 64GB

jasne czytałem te tematy. ale konkretnie chodziło mi o to bo zamawiam z tej strony i po prostu chciałem przy okazji zamówić baterie.  a tak wiesz 2 wysyłki itd. ;D 



#4

Ziem

Ziem

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • Kamera: Hero 4 Silver

Pytanie, co dokładnie (oprócz baterii oraz ładowarki) chcesz kupić i gdzie się najbardziej opłaca. W mają sporo akcesoriów oraz ładowarki/baterie Newell. Dlaczego bierzesz pod uwagę tylko polskie sklepy? Zależy Ci na czasie? Sporo akcesoriów można kupić na dx/ali o wiele taniej. Jakość ta sama, a w przypadku jakichkolwiek problemów zwracają kasę.

 

Ładowarka w eltec.pl wygląda jak każda ładowarka do GoPro tylko bez loga. Co do baterii to tutaj na forum głównie przewijają marki: Newell, KingMa oraz FatCat. Choć są dwa tematy o bateriach marki PREMIUM GOLD:

http://kamerypov.pl/...gold#entry22066

http://kamerypov.pl/...amiennik/page-2




Wróć do Akcesoria · Następny nieczytany temat →


zoopa Q600 Mantis