Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Zniekształcony dźwięk

zniekształcony dźwięk AEE s70 dźwięk

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sitler

Sitler

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: AEE s70
  • Karta pamięci: Sandisk 64 gb 10

Witam, natrafiłem na dość nietypowy problem, przeszukiwałem internety i nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania.

Gdy przeglądam moje filmiki z kamerki AEE s70 na urządzeniu z jednym głośnikiem (np. smartfon), dźwięk jest zniekształcony, po podłączeniu słuchawek wszystko jest ok. Na PC, TV, smartfonach z dwoma głośnikami do dźwięku nie mam zastrzeżeń, z moim telefonem też jest wszystko w porządku, bo inne filmiki działają prawidłowo.

Próbowałem zmieniać ustawienia dźwięku przy renderowaniu, jednak bez powodzenia, dźwięk jest zniekształcony na surowym pliku, po renderowaniu jak i po wrzuceniu na YouTube. Poniżej wideo i proszę o waszą ocene sytuacji i ewentualne porady. Co do jakości video po wrzuceniu na YouTube też oczywiście nie jestem usatysfakcjonowany, ale to w innym temacie.
 

Tak jak pisałem, dźwięk jest zniekształcony, przy odsłuchiwaniu tylko na jednym głośniku, więc polecam odtworzyć go na smartfonie.
Z góry dziękuje za pomoc.



#2

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1919 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB
No jak ustawiasz na stereo a odsłuchasz na mono to może tak być.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

#3

Sitler

Sitler

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: AEE s70
  • Karta pamięci: Sandisk 64 gb 10

Jak dla mnie to dziwne, że tylko z tej kamerki taki dźwięk w mono słychać, nawet inne AEE s70 z yt słysze normalnie. Może coś z kamerką jest nie tak? Masz jakiś pomysł jak temu zaradzić?



#4

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Poszukaj na forum zostało to opisane. Aktualizacji firmware chyba jakoś pomaga. Albo zewnętrzny mikrofon czy coś. Tak czy inaczej na forum jest rozwiązanie.



#5

Sitler

Sitler

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Kamera: AEE s70
  • Karta pamięci: Sandisk 64 gb 10

Szukałem na forum ponownie, ale bez skutku. Jednak dzięki za pomoc, zmiana firmware powinna pomóc. Po pierwszej zmianie, nic się nie poprawiło. Jednak jak wrzuciłem trochę starszy firmware, to przy założonym mikrofonie zewnętrznym dźwięk normalny w mono, lecz z szumami, bez mikrofonu dalej zniekształcony. Mam nadzieje, że znajdę jeszcze jakiś soft i dźwięk będzie też "dobry" na wbudowanym mikrofonie.

A tak z ciekawości zapytam, czy ten problem, jest podstawą do zgłoszenia reklamacji kamerki? W końcu tyle filmików na yt sie naoglądałem, a tylko w przypadku mojej kamerki dźwięk jest zniekształcony.



#6

jacqu1916

jacqu1916

    I'm a Pro!

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2381 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: H3+B, H4B x 2
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB x 2
Pewnie że tak reklamuj jeżeli uważasz że coś jest nie tak

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 facebook_icon30x30.jpg

 

  social-instagram-30x30.png

 

  youtube-icon-30x30.png


#7

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Poczytaj tutaj -> http://kamerypov.pl/...magicam-s71-4k/