Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Problem z GP 3+be


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

rafau05

rafau05

    Newbie

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Miejscowość:Słubice
  • Kamera: GoPro 3+
  • Karta pamięci: 2x Sandisk Extreme, 64GB, (10)

Witam. Mam problem ze swoją kamerką, mianowicie kiedy ją włączam to po około sekundzie się wyłącza i tak około 3-4 razy zanim zacznie normalnie (powiedzmy) działać. Ostatnio byłem na lodowisku, ponagrywałem około 15 minut (wczesniej włączałem ją a ona się wyłączała) i po około 45ciu minutach chciałem znowu ponagrywać i już się nie chciała włączyć. Miałem dwie baterie, obie naładowane bo zanim dojechałem do lodowiska to ładowałem dopóki się zielona lampka nie zapaliła. Próbowałem z obydwoma bateriami, z kartą i bez i się nie włączała. Chciałem ją oddac na gwarancje (kupiłem od kolegi, a on w Medi Maxie w Niemczech, gwarancja jeszcze jest ważna) ale w sklepie włączył ją jakiś tam sprzedawca, wyłączyła się ale po tym już normalnie włączał i wyłączał i 'niby' działała normalnie. Powiedział mi, że może byc to spowodowane moją kartą do kamerki (SanDisk Extreme 64GB,10 klasy) ale wczesniej nie miałem takiego problemu. Ostatnio przymocowałem kamerkę do auta (na zewnątrz), chwilke ponagrywałem, a potem nie chciała się włączyć chociaż wkładałem świeżo naładowaną i też nie chciała się włączyć. W obydwóch przypadkach temperatura wynosiła około -7/-5 stopni ale myslę, że nie jest to aż tak ekstremalnie niska temperatura dla tej kamerki. Dodam, że robiłem update przed tym wszystkim. Czym to wszystko może być spowodowane? Czy GP3+be ma problemy w tak niskiej temperaturze czy jak?

Pozdrawiam i czekam na tresciwą odpowiedz, ktora rozwieje wszystkie moje wątpliwości



#2

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
A może downgrade ? Albo spróbuj na innej karcie, ta może być uszkodzona. Z temperaturą to ona problemów nie na, mi przy temperaturze -20°C jak jeździłem na snowboardzie i nic się z nią nie działo ;)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#3

glazbiker

glazbiker

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 70 postów
  • Miejscowość:Piaseczno
  • Kamera: gopro hero 3+
  • Karta pamięci: sandisk 16gb

ostatnio byłem na snb w warszawie przy okolo -6 z drzwiami skeleton i mialem identyczny problem. Kamera włączała sięz dużym opóźnieniem i bateria trzymała słabo. Używałem jej przy dużo większym mrozie ale przed aktualizacją i z pełnymi drzwiami, problem wtedy nie występował. Najpewniej to kwestia zimna. Chociaż widzę na różnych filmach, że śmigają w samych ramkach i wszystko gra...