Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Overmax Activecam 3.3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

tomasz

tomasz

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Toruń
  • Kamera: Overmax Activecam 3.3
  • Karta pamięci: Kingston, 32GB, (10)

Witam, moj pierwszy merytoryczny post dotyczy kamery Overmax Activecam 3.3, a konkretnie problemow jakie pojawily sie na samym poczatku. Zaczne od tego ze zdjecia na stronie producenta przeklamuja rzeczywista ilosc akcesoriow tzn prawdopodobnie zdjecia dotycza akcesoriow z wersji 3.2, natomiast w wersji 3.3 czesci z nich nie ma natomiast zostaly dodane min. mocowanie na klatke piersiowa i pilot. Powazniejsze wady pojawily sie po wlaczeniu kamery:

- przy sterowaniu przez wifi za pomoca smartfona (aplikaqcja polecana w instrukcji Symagix) po kilku sekundach nagrania kamera sie wylacza

- to co sie uda nagrac w powyzszy sposob ma uszkodzony dzwiek (tzw. helikopter znany z xiaomi yi)

- zauwazalnie krzywo zamontowany wyswietlacz w obudowie

- niedokladnie spasowana obudowa

Kamere kupilem w mediaexpert, oddalem w ramach reklamacji, poki co otrzymalem odp ze musza ja wyslac do serwisu zeby ten jednoznacznie stwierdzil iz sa to wady fabryczne. Dodam ze kamerke mialem 1 dobe, takze jestem ciekaw co wymysla w serwisie...Generalnie malo jest info nt tej kamery w sieci, nie wiem na ile powtarzalne sa powyzsze wady natomiast pierwsze wrazenie niezbyt pozytywne...




Wróć do Pozostałe · Następny nieczytany temat →


zoopa Q600 Mantis