Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

CUDA w Adobe CS5 CS6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Guest__*

Guest__*
  • Guests
Dobry i dokładny artyków na temat wykorzystania procesora graficznego firmy Nvidia w programach firmy Adobe





Jeśli korzystacie z Adobe Premiere, posiadacie dobrą kartę graficzną z CUDA, a program jej nie wykorzystuje, to powyżej jest opisane co zrobić by ją wykorzystał.

Benchmarki różnych kart graficznych z wykorzystaniem CUDA w programach Adobe.



#2

LeoDogg

LeoDogg

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1025 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Kamera: GoPro 3 Black
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme 32 GB
Myślałem, że to wątek o robieniu "CUDÓW" w Adobe hehehe :D

Ja i cała ta moja twórczość ;)

 




 


#3

Freud

Freud

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 222 postów
    Jeszcze jedno. Premiere nie wykorzystuje CUDA dla kompresji (encoding). Tylko dla renderowania.
    Inne programy takie jak Power Director czy też Sony Vegas Pro dla H.264 uzywają CUDA przy kompresji wideo.
    Mylę się?

    #4

    art80

    art80

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 80 postów
    • Miejscowość:gdansk
    • Kamera: gopro hero 3+ black
    • Karta pamięci: 32 gb lexar class 10

    Dobry i dokładny artyków na temat wykorzystania procesora graficznego firmy Nvidia w programach firmy Adobe





    Jeśli korzystacie z Adobe Premiere, posiadacie dobrą kartę graficzną z CUDA, a program jej nie wykorzystuje, to powyżej jest opisane co zrobić by ją wykorzystał.

    Benchmarki różnych kart graficznych z wykorzystaniem CUDA w programach Adobe.

    99.99% osob uzywa pirackie adobe premiere pro w ktorym brakuje bardzo duzo kodekow,bez ktorych niemozliwe jest stworzenie dobrego filmu.Adobe w wersji trial udostepnia tylko kilka kodekow,te najwazniejsze otrzymasz przy zakupie pelnej wersji.ktora kosztuje ok 4000 zl.....dlatego.adobe premiere pro jest poprostu bezuzyteczne.Propnuje zaopatrzyc sie z legalne premiere elements,ktore jest zaawansowanym programem-mnie nigdy nie zabraklo tam zadnej funkcji,a jesli braklo to mozna bylo obejsc to sposobem.



    #5

    gofer

    gofer

      Newbie

    • Użytkownik
    • 10 postów

      ja tez kupiłem Premiere Elements 13 PL i jestem w szoku ile to ma mozliwości. Do amaotrskiego montażu wydaje się wyśmiente. Miałem Adobe Premiere (nie to za 4000PLN :) ) i tak jak poprzednik pisze, mnóstwo rzeczy okrojonych, braki, ciągłe kombinowanie itp.